Contrasterend en complementair

Donderdag 10 juni 2021

Vescoms collectie vinyl wandbekleding is uitgebreid door de introductie van Sila en de nieuwe kleurenserie van Shannon - twee gestructureerde oppervlakken die zowel contrasterend als complementair zijn.
Contrasterend en complementair
Contrasterend en complementair

Shannon maakt al sinds het prille begin van Vescom in de jaren zeventig deel uit van de collectie. Het is een tijdloze collectie. Het enorme reliëf en de ruwe structuur zorgen voor tactiliteit en driedimensionaliteit. De 22 nieuwe kleuren van Shannon weerspiegelen de diversiteit van hedendaagse interieurs. Deze zorgen ervoor dat dit klassieke ontwerp nu net zo modern aanvoelt als 50 jaar geleden (foto 1).

 

Sila, een splinternieuwe toevoeging aan de Vescom collectie, getuigt van hoogwaardige technologie, met een natuurlijke uitstraling.

 

Achter de eenvoudige, verfijnde uitstraling van Sila gaat een hoge mate van innovatie schuil. De ultradunne samenstelling en het uiterst fijne reliëf van de wandbekleding laten de kracht van Vescom zien op het gebied van  productontwikkeling. De 25 kleurstellingen van Sila stralen het frisse gevoel van de lente uit, met zachte luchtige pasteltinten maar ook levendige tinten van goudsbloemen of lavendel die net zijn geplukt (foto 2).



Links

www.vescom.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, textiel, wonen, woning, woon, design, bekleding, stoffering, wand, wandbekleding, vinlywandbekleding, afwerking, muur, wandafwerking, woonkamer, behang, projectinrichting, project, kantoor, #vescom, #Shannon, #Sila

Gerelateerd nieuws
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Verlost van verfkeuzestress
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden