Contractmarkt op Meubelbeurs

Zaterdag 20 september 2025

De Meubelbeurs Brussel (2-5 november), zet een volgende stap in haar ontwikkeling en richt zich steeds nadrukkelijker ook op andere doelgroepen binnen de interieurbranche. Met name de hospitality- en projectmarkt krijgen in 2025 een prominente plek.
Contractmarkt op Meubelbeurs

De beurs speelt in op de groeiende vraag naar huiselijke sferen in zakelijke en publieke ruimtes, zoals hotels, restaurants, lounges en kantoren. Exposanten die zich op deze contractmarkt richten, zijn op de Meubelbeurs herkenbaar via een speciaal logo en aanduidingen op de plattegrond en in de beursapp. 

 

Daarnaast voert de beursorganisatie een gerichte promotiecampagne richting architecten, designers en inkopers uit de hospitality- en facilitywereld. Zo verschijnen er dit jaar publicaties in onder meer Hotel Business en Facility Management Magazine. Ook worden netwerkevenementen georganiseerd, waaronder een Brussels Contract Netwerkevent op 4 november in Hal 5.

 

Het aanbod van de Meubelbeurs verbreedt al enkele jaren. Naast meubels voor de woonmarkt en bedding zijn er inmiddels ook segmenten voor outdoor, meubelstoffen en lifestylemerken. Daarmee volgt de beurs de bredere ontwikkeling in de interieurbranche, waar retailers en producenten zich niet meer beperken tot uitsluitend meubels.

 

De lijst met exposanten groeit nog steeds. Naast gevestigde namen verwelkomt de beurs in 2025 ook een reeks nieuwkomers én terugkeerders. Onder meer Gusj (B), Kristensen & Kristensen (DK), Divadivani (I) en Schramm Betten (D) hebben hun deelname bevestigd. Opvallend is de terugkeer van merken die enige tijd afwezig waren, zoals Rêve by Grégoir, Bree’s New World en Polipol. De organisatie benadrukt dat dit bijdraagt aan een breder draagvlak, zowel qua segmenten als landen.

 

Bezoekers kunnen rekenen op de vertrouwde indeling van City, Fusion, Mozaïek, Brussels by Night en het Outdoor Living platform. Hal 5 krijgt dit jaar een nieuwe invulling met het Belgian Design Island en de uitreiking van de Brussels Balthazar Awards.

 

De beurs vindt plaats van 2 tot en met 5 november 2025 in Brussel. Via de beursapp kunnen bezoekers hun route uitstippelen en exposanten opzoeken.



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #meubelbeurs

Gerelateerd nieuws
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m˛ tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
Begin interieurjaar in Nieuwegein
Tijdens de Voorjaarsvakdagen van 1-4 februari 2026 in De Woonindustrie kunnen retailers, projectinrichters en andere interieurprofessionals nieuwe leveranciers ontmoeten en ontwikkelingen in de markt volgen.
lees verder
Trendverhaal Showup
Op 1 en 2 februari keert Showup terug naar Vijfhuizen en staat nadrukkelijk in het teken van beleving en zintuiglijke waarneming, vooral in de Trendzone, die dit seizoen is opgezet rond het overkoepelende thema Open your senses.
lees verder
Verdere groei prijs woning
De Nederlandse woningmarkt koelt af, maar er blijven structurele knelpunten zichtbaar. Dat meldt de makelaarsorganisatie NVM makelaars uit Utrecht.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden