Consumenten Slaapbeurs succesvol

Vrijdag 10 juni 2016

Van 17-19 maart is de eerste consumentenspeciaalbeurs voor een goede nachtrust gehouden in Berlijn: 'Sleep for fit' is goed ontvangen.
Consumenten Slaapbeurs succesvol

Manuel Wrobel, beursmanager 'Sleep for fit, en Prof. Ingo Fietze, directeur Schlafmedizinischen Zentrums Charité Berlin.

 

 

'Sleep for fit' vond plaats op het Estrel Congress & Exhibition Center. Met 87 exposanten, waaronder start-ups als Eve, trok de beurs ruim 3.640 bezoekers.

Niet alleen de bezoekers, maar ook de exposanten waren tevreden over de première, zelfs als ze eigenlijk een hoger aantal bezoekers hadden verwacht. De bovengemiddelde interesse zorgden namelijk voor een goede omzet bij de exposanten. Zo'n 90% van de bezoekers hebben namelijk producten besteld of gekocht, zo is nu volgens Möbelkultur bekend geworden.

Zeer gewaardeerd werden de presentaties van slaapwetenschappers, o.a. die over mythes over slapen of tips voor het kopen van een matras.

Gezien deze positieve feedback zal tweede 'Sleep for fit' zal in 2017 opnieuw plaatsvinden. Dan als onderdeel van de 'Internationale Dag van de Slaap' van 17-19 maart, weer op Estrel in Berlijn.

 



Links

www.evemattress.de
www.sleep-for-fit.de

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, #sleep4fit, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, demonstratie, voorlichting, presentatie.

Gerelateerd nieuws
De Woonindustrie staat als een huis
Tijdens de Najaarsvakdagen op 7,8,9 en 15 & 16 september 2025 presenteert De Woonindustrie vlakbij Utrecht een krachtig aanbod van gevestigde merken én nieuwe spelers.
lees verder
Trendz: variatie voor inspiratie
[Sponsored artikel] - Ontdek tijdens Trendz Najaar 2025 in de Evenementenhal in Gorinchem de kracht van variatie voor inkoop en inspiratie: voor ieder wat wils.
lees verder
 
M.O.W. 2025: groei en outdoor
lees verder
Belang duurzaamheid voor klant
Steeds meer consumenten vinden duurzaamheid belangrijk bij hun aankoopbeslissing. Dat is een kans voor de hele sector: van retailer tot producent. Reden voor brancheorganisaties Inretail en Modint voor een campagne die feiten over duurzaamheid scheidt van fabels.
lees verder
 
Faillissementen Heckett bedmode
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden