Concept Gallery Reloaded

Maandag 18 mei 2015

Think United: op maandag 15 juni presenteert Thonet, samen met De Ploeg, Oligo en Limited Edition, alle noviteiten vanaf de Internationale beurzen in Keulen, Parijs en Milaan in de Concept Gallery in Amsterdam.
Concept Gallery Reloaded
Concept Gallery Reloaded Concept Gallery Reloaded Concept Gallery Reloaded

Vorig jaar betrok het internationale meubelmerk Thonet, bekend van de buighout modellen, een nieuwe showroom in Nederland: de Concept Gallery op de Pedro de Medinalaan 53 in Amsterdam (IJburg); na Duitsland de grootste toonzaal van Thonet in Europa. Ook het Duitse verlichtingsbedrijf Oligo, het Belgische luxetapijten designhuis Limted Edition en het Nederlandse meubelstoffenmerk De Ploeg van Artex, tonen daar nu hun collecties.

 

Voor wie niet de gelegenheid heeft gehad om alles al te zien tijdens de internationale beurzen: op 15 juni is iedereen van 10:00-19:00 uur welkom dat alsnog te doen en kan onder genot van een BBQ-hapje en drankje kennis te maken met de laatste trends van deze bedrijven in één gemeenschappelijke setting.

 

Er is gratis parkeergelegenheid. Wel is het - i.v.m. de catering - verzoek om uw aanwezigheid te bevestigen door een email te sturen aan info@conceptgallery.nl

 

[sponsored artikel]



Links

www.thonet.de
www.deploeg.com
www.conceptgallery.nl
www.le.be
www.oligo.nl
www.oligo.de

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, meubel, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank

Gerelateerd nieuws
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden