Colour in Display failliet

Donderdag 01 september 2016

De fabrikant van kleurwaaiers, stalenkaarten en displays, Colour in Display uit Deventer, is failliet verklaard.
Colour in Display failliet

Door het faillissement van Colour in Display staan bijna vijftig mensen op straat. Volgens de regionale krant De Stentor is er geen concreet uitzicht is op een doorstart.

De afgelopen jaren bleef de omzet achter bij de verwachtingen, het verlies van een grote klant deed het bedrijf de das om.

Het bedrijf had ook diverse bedrijven uit onze branche als klant blijkens de website zoals diverse verffabrikanten (AkzoNobel; Flexa, Histor), Sika, Lethem Vergeer (nu Headlam), Karwei, Fetim, Cotap en Auping.

Colour in Display zat eerst in Wapenveld, maar in 2012 vestigde het bedrijf zich in Deventer, na overname van branchegenoot Multicolor.

 



Links

www.colourindisplay.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, event, show, evenement, tentoonstelling, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel, failliet, faling, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden