Circulair Veldeman op DWI

Vrijdag 04 september 2020

Dat Veldeman Bedding deel uitmaakt van Vakbeurs Slapen, in De Woonindustrie, was al bekend. Nu is echter ook duidelijk dat het bedrijf hier het circulaire bedsysteem Vel-You introduceert in de Benelux.
Circulair Veldeman op DWI

Nog even, en dan is Vakbeurs Slapen (tegelijk gehouden met de Vakdagen) op 13-15 september en 21-22 september één van de eerste vakevenementen sinds het uitbreken van de Covid-19 pandemie. Waar veel beurzen afgelast zijn kunnen slaapspecialisten in DWI (De Woonindustrie) maar liefst 27 slaapmerken bezoeken.

 

Veldeman Bedding is bekend van het merk Velda, maar presenteert in Nieuwegein ook het merk Vel-You. Dit is een circulaire bedsysteem, dat alleen nog maar te zien is geweest tijdens meubelbeurs IMM. Veldeman Bedding heeft lange tijd gewerkt aan een systeem, dat echt hergebruikt kan worden. Hiervoor was het van groot belang om een bed en matras helemaal uit elkaar te kunnen halen. Om dit mogelijk te maken creëerde de fabrikant een systeem dat bestaat uit klikbare onderdelen, die dus niet verlijmd zijn. Lijm is immers vaak schadelijk én laat een restant achter op de onderdelen. Ook in het matras wordt geen lijm gebruikt. In plaats daarvan gebruikt Veldeman een gepatenteerde Poqqet-veer technologie, bestaande uit individueel gesloten veringen in geperforeerde zakjes.

 

Ook Vakbeurs Slapen en de Vakdagen bezoeken? Registreren voor een timeslot nu is noodzakelijk, en kan via deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.velda.net
www.vel-you.com

Tags

ieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs corona, virus, covid19, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #dwi, #vakbeursslapen, #velda, #veldemanbedding, #velyou

Gerelateerd nieuws
Onverwachte overname
Somnis Bedding koopt Aquinos Bedding, nadat eerder bekend werd dat Revor interesse had in overname van dit bedrijf.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
 
Uitbreiding slapen Heimtextil
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden