China komt naar Duitsland

Dinsdag 09 mei 2023

Het nieuwe inkoopplatform voor Chinese consumentengoederen China Homelife vindt van 5 tot 7 juni voor het eerst plaats. 500 Exposanten presenteren zich op het beursterrein van Essen.
China komt naar Duitsland

De 500 exposanten tonen op meer dan 12.500 m² producten uit de productgroepen elektronica, huishouden, kleding & textiel, geschenken & accessoires, speelgoed, meubels, verlichting, levensmiddelen en cosmetica. Volgens de organisatie zijn alleen toonaangevende bedrijven met hoogwaardige producten vertegenwoordigd.

 

China Homelife wordt georganiseerd door de particuliere beursorganisator Fleet Events uit Hamburg, samen met Meorient International Exhibition Ltd. met hoofdkantoor in Shanghai. Een bedrijf dat volgens eigen zeggen momenteel meer dan 45.000 Chinese bedrijven samenbrengt met meer dan 3 miljoen handelaren wereldwijd.

 

Meorient is de grootste organisator van de deelname van Chinese bedrijven aan overzeese beurzen - met meer dan 200 internationale beursprojecten in meer dan 20 sectoren en in meer dan 30 landen. Het aanbod is gericht op professionele kopers uit alle handelssectoren die grote volumes nodig hebben, maar ook op semi-professionele en particuliere marketeers die via online verkoop voet aan de grond willen krijgen, plus trendscouts en specialisten in de Chinese handel.

 

China Homelife is dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. De toegang is gratis. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf registreren via de website.



Links

www.chinahomelife.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, expo, trends, inkoop, #chinahomelife, #MeorientInternationalExhibition, #fleetevents

Gerelateerd nieuws
L+B Desigplus Award winnaars
Tijdens de openingsdag van Light+Building 2026 zijn dertien bedrijven onderscheiden met de Designplus Award. De prijs bekroont producten die innovatie, functionaliteit, vormgeving en duurzaamheid combineren.
lees verder
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
 
3 dagen tot Light + Building
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder
Established & Sons terug op Salone
Het Britse designmerk Established & Sons keert dit jaar terug naar Salone del Mobile met een eigen stand. Op de beurs presenteert het merk nieuwe ontwerpen en heruitgaven, waaronder de Medusa-lamp van Carlo Nason.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden