Cemcolori Beton-Cire vloeren bij PPC

Dinsdag 18 oktober 2016

Beton-Ciré vloeren van Cemcolori zijn na introductie op de Parket Ambachtsdagen nu ook verkrijgbaar bij de Plinten & Profielen Centrale (PPC), de groothandel uit Wijk bij Duurstede.
Cemcolori Beton-Cire vloeren bij PPC

“Wij kregen steeds meer vraag naar Beton-Ciré vloeren, waar we door deze samenwerking met Cemcolori in kunnen voorzien”, vertellen Lisa en Peter Klaassen, directeuren van PPC.

Erik Hegger, directeur van Cemcolori Nederland: "Samen met PPC willen wij op een professionele manier Beton-Ciré aanbieden. Onze samenwerking richt zich vooral op de vraag die voortkomt uit de parketvakhandel, woninginrichtings- en decoratiebedrijven in Nederland.” Cemcolori biedt verwerkers gecertificeerde trainingen aan.

De betonlookvloeren van Cemcolori zijn naadloos, duurzaam, waterdicht en zéér hygiënisch. Met een moderne, stoere of industriële uitstraling zónder de nadelen van een gestorte vloer! Cemcolori-adviseur Fred Lakeman: "de samenstelling van Cemcolori zorgt, naast de goede verwerkbaarheid, voor een blijvende flexibiliteit en hoge mate van comfortbeleving bij de gebruiker. De cementcomponent geeft voldoende hardheid en een goede krasbestendigheid. Bovendien is Cemcolori van nature waterdicht, wat dit product uniek maakt vergeleken met veel andere producten op de markt. Een speciaal ontwikkelde PU Supercoat laklaag beschermt de vloer tegen vuilaanslag en maakt deze goed te reinigen."

Een Cemcolori-vloer bestaat uit drie componenten: Basis Deco, Resin Deco en een vloeibaar kleurpigment die in een vaste verhouding gemengd worden tot een zeer goed verwerkbare mortel. In tegenstelling tot andere cement- of betongebaseerde systemen zijn de droogtijden kort.

 



Links

www.cemcolori.nl
www.plintenenprofielencentrale.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, ambacht

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
 
Tapijtaanbod Heimtextil grootser
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden