Catherine's Agenturen stopt

Donderdag 28 december 2017

Met ingang van 1 januari stopt Catherine's Agenturen uit Helmond. De agentschappen zullen door anderen worden voortgezet.
Catherine's Agenturen stopt

In 2015 meldden we nog dat Catherine Michot, naast haar bedrijf Catherine's Agenturen, een nieuw bedrijf aan het oprichten was: Fich Home. Samen met Paola Fiore vertegenwoordigden ze het Italiaanse Geelli in de Benelux.

Nu na meer dan 20 jaar, eerst negen jaar met Bijde Dames en sinds 2004 met Catherine's Agenturen, vindt ze het tijd voor iets anders: maar eerst een sabbatical en een fietstocht naar Santiago de Compostella in april.

Catherine's agenturen worden als volgt voortgezet:
- Sabre wordt ook in Nederland voorgezet door de Belgische agent Orion
- Appolia (foto) blijft onveranderd via Pine-Apple te bestellen
- Knindustrie, La Fabbrica del lino, Geelli en Acai Bijou blijven te bestellen bij Fich Home.
- Mario Luca Giusti is te bestellen bij Caterina, de export sales manager van het Italiaanse bedrijf zelf.

Appolia is overigens een van de merken die zondag 4 en maandag 5 februari te vinden is op Showup. Klik hier voor gratis toegangstickets.

 



Links

www.catherines.nl
www.fichhome.com
www.geelli.com/en/
www.knindustrie.com
www.lafabbricadellino.com
www.mariolucagiusti.com
www.sabre.fr
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, decoratie, accessoires, thuis, badkamer, pannen, huishoudtextiel, textiel, theedoeken, verlichting, lamp, licht, kruk, papier, agent, vertegenwoordiging, representatie, grossier, groothandel, beurs, #showup, #catherines, #fichhome, #geelli, #knindustrie, #lafabbricadellino, #mariolucagiusti, #sabre

Gerelateerd nieuws
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besluiten door de ACM.
lees verder
Nieuwe woonboulevard
Retail Estates start met de bouw van een nieuwe woonboulevard in Kampenhout (VlaamsBrabant, België). De oplevering van het retailpark met een oppervlakte van 20.000 m˛ is voorzien voor eind 2027.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder
Versterking Comafin groep
Comafin Groep versterkt formuleteams van De Woonspecialist en Thuisin met twee nieuwe formulemanagers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden