Casalis nieuws op IMM

Woensdag 05 februari 2020

De Casalis presentatie op IMM ging dit jaar helemaal over de tapijten. Van handgeknoopt tot 3D enkele naald getuft, van hedendaags tot traditioneel, van diepe tot korte pool.
Casalis nieuws op IMM
Casalis nieuws op IMM Casalis nieuws op IMM Casalis nieuws op IMM

De Casalis collectie Vlas (foto 2) primeurde op IMM. Deze collectie (ontworpen door Anita Kars) wordt getuft in een mix van linnen en wollen garens en geverfd met behulp van sprenkeltechniek. Vlas is aanpasbaar in kleur, waardoor de klanten hun unieke tapijt kunnen creëren. Opera Lux (foto 3) is een handgeknoopt karpet gemaakt van ultrazachte mohair wol. Verder introduceerde Casalis twee nieuwe toevoegingen aan de Rani-serie. Met de hand geknoopt in een mix van Tibetaanse wol en zijde of wol en viscose, hebben deze nieuwe tapijten subtiele patronen die lijken op marmer en natuursteen.

 

Naast de karpetten toonde Casalis zijn panelen van akoestisch textiel (foto 1), inclusief een nieuwe modulaire ruimteverdeler, waar afzonderlijke stukken kunnen worden bevestigd of losgemaakt met ritsen. Tot slot was Olsan, (foto 4) een reeks poefs, ook voor het eerst te zien. De poefs, met lichtechte textielcovers, zijn geschikt voor binnen en buiten, residentieel en projectmatig gebruik.



Links

www.casalis.be
www.imm-cologne.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, interieurbekleding, interieurstof, stof, interieurtextiel, vloer, vloerbedekking, tapijt, karpet, kleed, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, #casalis, #immcologne

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden