Campagne voor openen winkels

Woensdag 12 januari 2022

Met een landelijke campagne lanceren de branches van Inretail, Vakcentrum en RND vandaag de boodschap ‘open winkels, daar worden we samen blij van’.
Campagne voor openen winkels

Iedereen wil weer terug naar het normale leven. Consumenten willen zelf weer de regie hebben over waar en wanneer ze de aankopen doen in Nederland. In aanloop naar de persconferentie vrijdag aanstaande doen winkels massaal mee met de campagne en de oproep dat ze op 14 januari weer veilig open kunnen. Met posters op winkelruiten en onder meer berichten op hun social media laten de ondernemers aan Nederland weten dat ze er klaar voor zijn weer bezoekers te ontvangen.

 

Veiligheid staat voorop en met afstand houden, mondkapjes en de gebruikelijke hygiënemaatregelen kan iedereen weer terug naar het normale leven met open winkels. Het is onderdeel van het plan dat aan het kabinet is aangeboden en past in een scenario waarin we met corona moeten leren leven zonder telkens in een lockdown te belanden. Als de situatie er om vraagt, kan met een maximering van het aantal bezoekers per winkel gewerkt worden.

 

Momenteel zijn 56.000 winkels gesloten. Iedereen wil dat dit zo snel mogelijk ophoudt zodat winkels weer open kunnen en mensen de draad van het normale leven weer kunnen oppakken.



Links

www.inretail.nl
www.rndweb.nl
www.vakcentrum.nl

Tags

nieuws, interieur, corona, lockdown, winkels, actie, opening, regie, persconferentie, mondkapjes, vrijdag, scenario, #rnd, #inretail, #vakcentrum

Gerelateerd nieuws
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
 
In op beurs Rotterdam
lees verder
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Groei maart 2026 omzet woninginrichting
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit met bijna 1% in maart 2026 ten opzichte van dezelfde maand het jaar ervoor, waarbij de consumptie van duurzame goederen sterker groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden