BVP-Award voor beste projectinrichter

Zaterdag 03 oktober 2015

Op dondermiddag 15 oktober 2015 vindt, op het Stoomschip Rotterdam te Rotterdam, de ‘Dag van de Projectinrichting’ plaats.
BVP-Award voor beste projectinrichter

De organisator van deze bijeenkomst is de BVP (Branchevereniging Projectinrichting), sinds dit voorjaar de nieuwe naam van de de PPI (Platform Projectinrichting), opgericht in 2005. Binnen de BVP zijn projectinrichters en leveranciers en fabrikanten van harde en zachte vloeren, lijmen, raambekleding en andere relevante productgroepen vertegenwoordigd.

Tijdens deze dag, die van circa 15:00 tot 20:30 uur duurt, wordt ook de BVP Award uitgereikt. Deze award is een jaarlijkse prijs voor het meest prestigieuze project uitgevoerd door de BVP-leden, op moment bijna 50 (recent werden Zeno-Protect en Fontaine Projectinrichting nog als nieuwe leden verwelkomt). Het evenement is zowel voor leden als belangstellenden uit de branche toegankelijk. In 2013 won Master Totaalinrichting de Award.

Uit de ingezonden projecten heeft een jury heeft drie genomineerden geselecteerd:
- Abeln Projectstoffering voor het project Rabobank te Almelo
- Boerhof Projectinrichters voor het project Beatrixgebouw te Utrecht en
- Master Totaalinrichting voor het project Rabobank regio Schiphol.
Deze bedrijven/projecten worden aanstaande woensdag (7 oktober) door de jury bezocht. Aan de hand van dit bezoek volgt het juryrapport en wordt de winnaar op 15 oktober bekend gemaakt.

De Dag van de Projectinrichting wordt geleid door de voorzitter van de BVP, Jeroen Blankers. Op het programma staan ook een rondleiding op het Stoomschip Rotterdam en een lezing door oud-topsporter en ondernemer John van Zweden gepland.

 



Links

www.abelnvloeren.nl
www.boerhof.nl
www.bvprojectinrichting.nl
www.fontainestoffering.nl
www.masterproject.nl
www.zeno-protect.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, project, kantoor, hospitality, vloer, wand, raam, bekleding, tapijt, vinyl, pvc, linoleum, branchevereniging, brancheorganisatie, vereniging, inrichter, projectinrichter, event, ledendag, evenement, netwerk

Gerelateerd nieuws
Tips voor inrichten slaapkamer
[Sponsored artikel] - Als je de tijd neemt om je slaapkamer op een stijlvolle en rustgevende manier in te richten, doe je jezelf daar iedere dag een plezier mee. Van het uitkiezen van de juiste meubels tot de perfecte puntjes op de i!
lees verder
AI-reclamedebuut woonbranche
Nobilia, de Duitse fabrikant van keukens en complete interieurconcepten, lanceerde onlangs de allereerste volledig door AI geproduceerde reclame in de woonbranche.
lees verder
 
Sterk 2e kwartaal Interface
lees verder
Debuut Belliny op Incoda
Tijdens de komende editie van het vakevent Incoda, op 21, 22 en 23 september 2025 in Gorinchem, is Belliny Fabrics een van de nieuwkomers.
lees verder
Plaatmateriaal in ETC
Kuiper Holland en Holland Laminati openen in oktober samen een showroom op ETC in Culemborg. De ruimte komt tot stand onder de vlag van de Vanca Group, waar beide bedrijven onderdeel van zijn. Met deze stap willen zij interieurprofessionals dichter bij hun aanbod brengen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden