Burik & Burik agent voor Knoll

Vrijdag 20 juni 2025

Knoll International heeft Burik & Burik per 1 juni 2025 aangesteld als exclusief agent voor de Nederlandse residentiële markt. Een belangrijke versterking van het merkenportfolio, zo schrijft het agentuur op LinkedIn.
Burik & Burik agent voor Knoll

Hiermee haalt Burik & Burik een iconisch designmerk in huis. Gaby van Burik, oprichter en directeur van het bureau, ziet de samenwerking als een logische én inspirerende uitbreiding: 'Met trots kan ik melden dat wij vanaf juni officieel agent zijn voor Knoll. Ontwerpen uit de jaren ’60 die nog altijd even relevant en tijdloos zijn. Met zorg en vakmanschap gemaakt – dát is voor mij de essentie van echte duurzaamheid. Dit is een waardevolle toevoeging aan ons portfolio, die de synergie tussen de merken die wij vertegenwoordigen alleen maar versterkt.'

 

Knoll werd in 1938 opgericht en is sindsdien uitgegroeid tot een leidend merk in modern design. De oprichter Florence Knoll bracht met haar 'total design' -benadering een baanbrekende visie op wonen en werken: design dat functioneel, elegant en doordacht is – en waarin architectuur en interieur samenkomen. Vandaag omvat Knoll een breed portfolio van merken, waaronder KnollStudio, KnollTextiles, Holly Hunt, Muuto en Edelman Leather. 

 

Een voorbeeld van Knoll’s eigentijdse benadering is de recente Muecke Wood Collection van architect en beeldhouwer Jonathan Muecke. De collectie, opgebouwd uit cilindrische houten elementen en verkrijgbaar in walnoot, eiken of gezwart essenhout, toont een verfijnde balans tussen ambacht en minimalisme. Elk stuk is gebaseerd op unieke verbindingen, zorgvuldig ontwikkeld in een reeks handgemaakte prototypes.



Links

www.knoll-int.com
www.burikenburik.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, sofa, bank, zitmeubel, lounge, kantoormeubel, office, meubelfabrikant, #knoll, #knollinternational, #burikenburik

Gerelateerd nieuws
Duitse meubelindustrie onder druk
Voor Gruber Polstermöbel is het doek gevallen, terwijl Thielemeyer via een herstructurering probeert verder te gaan. Beide Duitse meubelfabrikanten kampen met de moeilijke marktomstandigheden.
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder
Maiburg wint In Award 2026
Maiburg is tijdens Festival Interieur op 2 oktober uitgeroepen tot Meest Inspirerende Merkpartner 2026. De bezoekers van het evenement in Waalwijk kozen de winnaar.
lees verder
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden