Buig voor Bent!

Donderdag 25 juni 2015

Tristan Frencken stelt aan u voor: Bent! Een serie bestaande uit een eetkamerstoel, loungestoel en een bijzettafeltje in drie kleuren.
Buig voor Bent!
Buig voor Bent! Buig voor Bent! Buig voor Bent! Buig voor Bent! Buig voor Bent!

De stoel Bent heeft een slank karakter met een knipoog naar de jaren ’50. Door de subtiele buigingen en schroefverbindingen is het ontwerp krachtig in zijn eenvoud. Er zijn twee versies: eetkamerstoel en loungestoel en de serie wordt gecomplementeerd met een bijzettafeltje, allen verkrijgbaar in de kleuren milk, mint en blush.

Om de stoel extra comfort te geven is optioneel een Bent Skin verkrijgbaar. Deze antislip zit- en rugpad van 100% wolvilt zijn leverbaar in de kleuren marmer en antraciet. BENT is gemaakt van gecoat aluminium en daardoor zowel binnen als buiten te gebruiken.

Tristan Frencken (1977) studeerde in 2004 Cum laude af aan de Design Academy Eindhoven. Al tijdens zijn studie startte hij zijn ontwerpbureau. Vorig jaar verhuisde hij naar een nieuwe ontwerpstudio aan de Handelskade in ’s-Hertogenbosch. Begin dit jaar vierde hij z'n 12,5 jarig bestaan.

De verkoopprijzen van Bent:
Lounge: € 289, skin € 59; Dining: € 249, skin € 49; Table: € 119.

Op dit moment worden deze producten verkocht via de eigen website, maar in de toekomst wil men dit via retailers doen. Overigens heeft de Frencken nog meer interieurproducten ontworpen. Een aantal voorbeelden (lamp Twister, concept stoel Origine, schaal The Egg en sidetable Snake) staan hierbij afgebeeld, zie voor meer de site.

 



Links

www.tristanfrencken.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, meubel stoel, lounge, fauteuil, verlichting, decoratie, eetkamer, tafel, sidetable, schaal, fruitschaal, ontwerp, design

Gerelateerd nieuws
Flow Interior en Design Tales samen
Flow Interior en Design Tales, beide actief in de vertegenwoordiging van internationale designmerken in de Benelux, openen per 1 oktober een gezamenlijke showroom. De nieuwe locatie moet dienen als ontmoetingsplek voor interieurprofessionals en hun klanten.
lees verder
Meer karpetten op Heimtex
De internationale textielbeurs Heimtextil in Frankfurt groeit uit tot belangrijke hub voor de wereldwijde tapijtindustrie in 2026.
lees verder
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden