Broeierig ShowUp geslaagd

Donderdag 27 augustus 2015

Schitterend was het weer! Afgelopen zondag bij ShowUp. Vooral maandag gezellig druk en enthousiaste exposanten over 'de leukste inkoopbeurs voor Home & Gifts'.
Broeierig ShowUp geslaagd
Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd Broeierig ShowUp geslaagd

1. Gezellige drukte - 2. Presentatie met o.a. houten kroonluchter van Pepe Heykoop - 3. Lampen bij Studio Snowpuppe - 4. Origineel servies bij SoonSalon - 5. Koninklijk blauw en Abodee - 6. ShowUp entree

 

 

De Expo Haarlemmermeer is een unieke locatie, een ex-broeikas; met een glazen gebouw en zonnepanelen-dak. Dat is op zich heel fijn, want daardoor is de ruimte mooi licht. Maar zondag was het buiten 27 graden en brandde de zon fel. Daardoor liep de temperatuur binnen hoog op.

Organisator Daan van Trigt: "Elke locatie heeft z'n voor- en nadelen, voordeel was nu dat de borrel buiten aan het einde van de dag een fijn klimaat had. Het totaal aantal bezoekers steeg overigens met 3% tot iets meer dan vorig jaar: 3.200. Het belangrijkste is dat we van veel exposanten te horen kregen dat ze een uitstekende beurs hebben gedraaid."

De beurs heeft een gezellig en open karakter, waarbij bedrijven en labels zich in een standaard formaat met achterwand en tafel presenteren. Dit zorgt ervoor dat bedrijven vooral de mooiste items en/of noviteiten uit het assortiment tonen.

De data voor de volgende edities van ShowUp zijn inmiddels bekend: 7-8 februari en 21-22 augustus 2016, beide ook weer in de Expo Haarlemmermeer.

 



Links

www.abodee.nl
www.pepeheykoop.nl
www.royaldelft.nl
www.studiosnowpuppe.nl
www.showup.nl
www.soonsalon.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, woonaccessoire, bedtextiel, overtrek, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, servies, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel

Gerelateerd nieuws
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden