Brand New in Amsterdam

Maandag 07 september 2015

Weer een nieuw event, maar wel in een bestaand centrum: Brand New @ Design Post Amsterdam. Dit ter gelegenheid van de introductie van bestaande en nieuwe producten.
Brand New in Amsterdam

Moroso's (love me) Tender is uit 2014, maar er zullen ook twee nieuwe prototypen te zien zijn: Ottoman door Scholten & Baijings en de X-Chair van Richard Hutten

 

 

Op maandag 28 September van 14:00 - 21:30 uur wordt deze eerste editie gehouden, overigens alleen bedoeld voor interieurprofessionals. In Design Post Amsterdam is in twee showrooms aan de Cruquiusweg een totale oppervlakte van 1.500m2 beschikbaar met presentaties van meubelen, verlichting, karpetten en textiel.


Laat u niet misleiden door wat er onder het kopje laatste nieuws op de website van Design Post wordt gebracht: de merken Arco, Arper, Danskina, Eikelenboom, Flos, Kvadrat, Montis, Moroso en Palau zullen wel degelijk nieuwe producten gaan presenteren. Een deel daarvan zal voor het eerst te zien zijn in Nederland of nog niet bij iedereen bekend zijn. Zo heeft Montis de showroom up-to-date gebracht door nieuwe kleuren en modellen, waaronder de ‘Zoom In’ van Arian Brekveld. Ook Danskina gaat nieuwe karpetten vertonen.

Daarnaast staan er diverse zoetigheden, fingerfoods en speciale drankjes voor bezoekers klaar. En 's avonds ook muziek. De kans op betaald parkeren (€ 2,40 of € 3,00 per uur, zone 16651) is wel aanwezig.

Tevens zijn de verbouwde ruimtes van Arper, Flos en Moroso te bewonderen, voor wie deze nog niet gezien heeft. Vanaf 17:30 uur gaat Arper hiervoor een speciale opening doen.

 

Erbij zijn?  Meld je aan via deze link.

 

 

N.B. Dit artikel is naar aanleiding van reacties op de publicatie op 7 september op 9 september iets aangepast.

 

 



Links

www.arcomeubel.nl
www.arper.com
www.beltane.nl
www.burikenburik.nl
www.designpostamsterdam.nl
www.eikelenboom.nl
www.flos.com
www.kvadrat.nl
www.montis.nl
www.moroso.it
www.palau.nl
www.tradix.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, licht, verlichting, lamp, textiel, stof, meubelstof, gordijn, kussen, tafel, stoel, bank, fauteuil, show, event, evenement, beurs, huisshow, design, dpa

Gerelateerd nieuws
 
Huus maakt doorstart
lees verder
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geïntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Moooi toont Urchina Light in Milaan
Moooi presenteert tijdens Milan Design Week de nieuwe lamp Urchina Light van Studio Roderick Vos. Het ontwerp is geïnspireerd op de symmetrie en het ritme van zee-egels.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden