Boutique wordt rolgordijn Reflection

Donderdag 02 november 2017

Tijdens de Dutch Design Week (DDW) vorige week in Eindhoven heeft Luxaflex Nederland een opvolger van de Boutique collectie gebracht.
Boutique wordt rolgordijn Reflection
Boutique wordt rolgordijn Reflection Boutique wordt rolgordijn Reflection Boutique wordt rolgordijn Reflection

De Boutique collectie, die elk jaar wordt vernieuwd, heeft de naam Rolgordijn Reflection collectie gekregen. Deze collectie met tijdloze texturen en diverse kleurenpatronen biedt prachtige stoffen met een groot aantal dessins en is leverbaar met de smart home oplossing Powerview Motorisation.

De Reflection collectie is geïnspireerd door de recente botanische en florale trends. Van een aquarel bloemenmotief tot een gebleekt bladerspektakel en van rustgevend wit tot levendige groentinten.

Bij de nieuwe Reflection collectie is het mogelijk om bijvoorbeeld te kiezen voor een unikleur rolgordijn in combinatie met een opvallend dessin om een persoonlijke look in huis te creëren. Luxaflex producten zijn op maat gemaakt.

De textuurstoffen bieden comfort en geven een extra visuele uitstraling. “Stijlvolle verduisterende stoffen zijn enerzijds een goede keuze voor slaapkamers of een tv-kamer; ze bieden uitstekende en variabele lichtregulering, isoleren kamers tegen hitte of kou en besparen energie”, aldus styliste Maartje Knipscheer. “Anderzijds voelen transparante stoffen het licht in de woonkamer juist aan waardoor de verbinding tussen buiten en binnen wordt vergroot. Wil je een luxueuze zachte gloed in de kamer creëren? Kies dan voor natuurlijke kleuren of krijtachtig wit; deze zorgen voor schoonheid en warmte in je interieur.”

De op maat gemaakte Reflection collectie met Powerview Motorisation is binnen een dag leverbaar met de 'Morgen in huis'-service, die vorig jaar werd geïntroduceerd. Luxaflex (anno 1951) is het belangrijkste raamdecoratie merk van binnen- en buitenzonweringsfabrikant Hunter Douglas.

 



Links

www.luxaflex.be
www.luxaflex.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, project, laminaat, raamdecoratie, raambekleding, luxaflex, jaloezie, lamel, plissé, duette, shades, rolgordijn, gordijn, zonwering, buitenzonwering, #luxaflex, #powerview, #Reflection

Gerelateerd nieuws
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder
Lancering Digitaal platform
De Binnenhuisadviseurs investeren in digitale toekomst met lancering van vernieuwd multisite platform.
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden