Bostik via Dersimo en Headlam

Dinsdag 22 februari 2022

De lijmen, kitten en egalines van Bostik worden middels een recent samenwerkingsovereenkomst ook door de groothandels Dersimo en Headlam geleverd.
Bostik via Dersimo en Headlam

Na vorig jaar al in zee te zijn gegaan met Your Floor, heeft Bostik nu ook het officiele startschot gegeven voor een samenwerking met Dersimo. Met het ondertekenen van hun overeenkomst in Oosterhout werd bekrachtigd door Dersimo-directeur Marc Dubbeldam (bovenste foto's, rechts) en Rob van de Sande, commercieel directeur Bostik (links).

 

Tevens werd de samenwerkingsovereenkomst getekend met Erwin van Beek van Headlam (namens deze groothandel).

 

De medewerkers van Dersimo en Headlam kregen direct een eerste productintroductie, waarbij Bostik specialisten Ernst Bannink en Fedde Trinks hen in detail het gebruik en toepassing van de producten bijbracht.

Sinds 1972 is Dersimo full-service distributeur met een breed assortiment in vloeren. Zij werken nauw samen met professionele woning- en projectinrichters en denken mee in oplossingen. Dersimo is onderdeel van Headlam PLC. In 2018 werd aangekondigd dat Dersimo  de lijmen en egalines van F. Ball ging verkopen.



Links

www.bostik.com
www.dersimo.nl
www.headlam.com

Tags

nieuws, interieur, lijmen, lijm, egaline, samenwerking, groothandel, egaliseren, vloeren, ondervloer, specialisatie, distributie, #headlam, #bostik, dersimo, #fball

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden