Boffi, De Padova en ADL fuseren

Donderdag 11 december 2025

Boffi, De Padova en ADL worden tegen het einde van 2025 samengevoegd tot één juridische entiteit. Daarmee volgt een volgende stap in het gezamenlijke ‘Way of Living’-concept dat in 2015 werd ingezet. De groep gaat verder onder de naam Boffi|DePadova.
Boffi, De Padova en ADL fuseren

De fusie brengt drie complementaire merken samen die elk actief zijn in een ander segment van het interieur. Boffi richt zich op keukens, badkamers en maatwerkinterieurs, De Padova op eigentijds meubelontwerp en ADL op architectonische scheidingswanden en deuroplossingen. Door de bundeling ontstaat een breder geïntegreerd aanbod voor zowel residentiële als contractprojecten.

 

Volgens de groep moet de juridische samenvoeging leiden tot meer efficiëntie en operationele synergie. De merken blijven daarbij afzonderlijk opereren met een eigen identiteit en creatieve signatuur. De organisatorische structuur wordt wel gecentraliseerd, met als doel de internationale groei te versnellen.

 

Het ‘Way of Living’-concept vormt sinds de overname van De Padova in 2015 de basis voor de strategische ontwikkeling van de groep. In 2019 volgde de acquisitie van ADL, waarmee het aanbod werd uitgebreid met architectonische interieurcomponenten. De aanstaande fusie geldt als de volgende fase in die ontwikkeling.



Links

www.boffi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, meubel, ambacht, merger, fusie, overname, #boffi, #depadova, #ADL

Gerelateerd nieuws
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
Imm 2026 start met nieuwe focus
Van 20-23 januari 2026 presenteert Imm Cologne zich in een nieuwe opzet als Interior Business Event. Op circa 53.000 m˛ tonen meer dan 330 exposanten uit 25 landen hun collecties, gepositioneerd als B2B-platform voor instap- en middensegment.
lees verder
 
Natuurelement op de wand
lees verder
Begin interieurjaar in Nieuwegein
Tijdens de Voorjaarsvakdagen van 1-4 februari 2026 in De Woonindustrie kunnen retailers, projectinrichters en andere interieurprofessionals nieuwe leveranciers ontmoeten en ontwikkelingen in de markt volgen.
lees verder
Trendverhaal Showup
Op 1 en 2 februari keert Showup terug naar Vijfhuizen en staat nadrukkelijk in het teken van beleving en zintuiglijke waarneming, vooral in de Trendzone, die dit seizoen is opgezet rond het overkoepelende thema Open your senses.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden