Boffi, De Padova en ADL fuseren

Donderdag 11 december 2025

Boffi, De Padova en ADL worden tegen het einde van 2025 samengevoegd tot één juridische entiteit. Daarmee volgt een volgende stap in het gezamenlijke ‘Way of Living’-concept dat in 2015 werd ingezet. De groep gaat verder onder de naam Boffi|DePadova.
Boffi, De Padova en ADL fuseren

De fusie brengt drie complementaire merken samen die elk actief zijn in een ander segment van het interieur. Boffi richt zich op keukens, badkamers en maatwerkinterieurs, De Padova op eigentijds meubelontwerp en ADL op architectonische scheidingswanden en deuroplossingen. Door de bundeling ontstaat een breder geïntegreerd aanbod voor zowel residentiële als contractprojecten.

 

Volgens de groep moet de juridische samenvoeging leiden tot meer efficiëntie en operationele synergie. De merken blijven daarbij afzonderlijk opereren met een eigen identiteit en creatieve signatuur. De organisatorische structuur wordt wel gecentraliseerd, met als doel de internationale groei te versnellen.

 

Het ‘Way of Living’-concept vormt sinds de overname van De Padova in 2015 de basis voor de strategische ontwikkeling van de groep. In 2019 volgde de acquisitie van ADL, waarmee het aanbod werd uitgebreid met architectonische interieurcomponenten. De aanstaande fusie geldt als de volgende fase in die ontwikkeling.



Links

www.boffi.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kast, tafel, meubelen, stoel, bank, meubel, ambacht, merger, fusie, overname, #boffi, #depadova, #ADL

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
 
Alize outdoorlijn van Kettal
lees verder
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
Grootse daling consumentenvertrouwen
Het vertrouwen van consumenten in Nederland verslechtert in april fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden