BNI trekt in bij BNA

Maandag 07 december 2015

Per juli 2016 verhuist de BNI naar Huys Azië aan de Jollemanhof in Amsterdam. Eind vorige week tekenden de BNA en BNI de contracten.
BNI trekt in bij BNA

BNI (Beroepsvereniging van Nederlandse Interieurarchitecten) sluit zich aan bij de BNA (Branchevereniging van Nederlandse Architectenbureaus). Ook de NVTL (Belangenvereniging voor tuin- en landschaparchitecten), BNSP (Beroepsvereniging van Nederlandse Stedenbouwkundigen en Planologen) en NLingenieurs (Branchevereniging van advies-, management-, en ingenieursbureaus) zijn op de Jollemanhof 14 in Amsterdam gevestigd.

BNA-voorzitter Fred Schoorl en Jeroen van Dijk, voorzitter BNI hopen op een vergaande samenwerking als alle branches in het ruimtelijk ontwerpend domein met elkaar de werkvloer delen.

 



Links

www.bni.nl
www.bna.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, binnen, ontwerp, beroepsvereniging, belang, beroep, architect, binnenhuisarchitect, interieurarchitect, register, erkend, erkenning, titel, architectenregister, lezing, voordracht, presentatie, scholing

Gerelateerd nieuws
Sfeervol architecten event
Goede gesprekken zijn gevoerd rond de noviteiten die op Architect@Work in Amsterdam werden getoond.
lees verder
 
Destination Design 2026: Welcome Home
lees verder
Nieuwe ceo Unilin Flooring
Unilin Flooring stelt Veronique Hoflack aan als nieuwe ceo. Zij komt over van Unilin panels.
lees verder
Q3 2025: meer omzet, minder failliet
Ruim 4% meer omzet behaalde de Nederlandse detailhandel in het 3e kwartaal van 2025. Het aantal faillissementen is in dezelfde periode gedaald.
lees verder
 
Geslaagde houtbeurs
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden