Blokker sluit 69 winkels

Woensdag 08 februari 2017

Blokker heeft aangekondigd dat ze ruim een derde van de Belgische winkels gaat sluiten.
Blokker sluit 69 winkels

Blokker gaat 69 van de 190 Belgische winkels sluiten om de winstgevendheid van het bedrijf te verbeteren, zo meldt Retaildetail. Ruim 300 banen zullen daarbij verdwijnen volgens Bernd Bosch, ceo van Blokker België. De oorzaak moet volgens Bosch gezocht worden in de stijgende concurrentie (o.m. Action en webshops).

De omzet in België is de afgelopen vijf jaar met 20% gedaald. In 2015 was er een operationeel verlies van € 15 miljoen, in 2016 wordt dat vermoedelijk zelfs € 18 miljoen.

Vorig jaar werd al een plan opgesteld om het assortiment en het uiterlijk van de winkels te vernieuwen en meer aandacht te geven aan online verkoop. Kortgeleden kondigde het bedrijf aan ook slaapkamers te gaan verkopen.

De winkels die al zijn omgebouwd naar het nieuwe concept van Blokker tonen volgens Bosch een flinke vooruitgang ten opzichte van filialen die nog volgens het oude principe werken.

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting

Gerelateerd nieuws
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Verdere stijging prijs koopwoningen
De prijsstijging van nieuwbouwkoopwoningen in Nederland gaat in het laatste kwartaal door, maar de groei zwakt iets af ten opzichte van het kwartaal ervoor.
lees verder
Moll blijft toch bestaan
Duitse meubelfabrikant Moll Funktionsmöbel blijft toch bestaan. Verrassend nieuws, nadat het familiebedrijf uit Gruibingen enkele maanden geleden aankondigde dat het eind 2025 zou stoppen, na bijna een eeuw actief te zijn geweest.
lees verder
CAO akkoord MITT
Vakbond FNV heeft met MITT een akkoord bereikt over een CAO voor mode-, interieur-, tapijt- en textielindustrie: ‘Iedereen gaat erop vooruit’
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden