Blokker sluit 69 winkels

Woensdag 08 februari 2017

Blokker heeft aangekondigd dat ze ruim een derde van de Belgische winkels gaat sluiten.
Blokker sluit 69 winkels

Blokker gaat 69 van de 190 Belgische winkels sluiten om de winstgevendheid van het bedrijf te verbeteren, zo meldt Retaildetail. Ruim 300 banen zullen daarbij verdwijnen volgens Bernd Bosch, ceo van Blokker België. De oorzaak moet volgens Bosch gezocht worden in de stijgende concurrentie (o.m. Action en webshops).

De omzet in België is de afgelopen vijf jaar met 20% gedaald. In 2015 was er een operationeel verlies van € 15 miljoen, in 2016 wordt dat vermoedelijk zelfs € 18 miljoen.

Vorig jaar werd al een plan opgesteld om het assortiment en het uiterlijk van de winkels te vernieuwen en meer aandacht te geven aan online verkoop. Kortgeleden kondigde het bedrijf aan ook slaapkamers te gaan verkopen.

De winkels die al zijn omgebouwd naar het nieuwe concept van Blokker tonen volgens Bosch een flinke vooruitgang ten opzichte van filialen die nog volgens het oude principe werken.

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, reorganisatie, sluiting

Gerelateerd nieuws
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
Interieurtrends 2027
Trendwatcher Aafje Nijman en interieurblad Moodzine bundelen de krachten voor interieurseizoen 2027 voor een presentatie over de interieurtrends.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
Hospitality event
Binnenkort wordt het Hospitality Expo in Nidum georganiseerd, aangekondigd als hét inspiratie- en netwerkevent voor de hospitalitybranche.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden