Bezoek MoOD Brussel

Donderdag 06 september 2018

De innovatieve textielvakbeurzen beurzen Mood en Indigo in Brussel worden van dinsdag 11 tot en met donderdag 13 september gehouden in de Tour & Taxis in Brussel.
Bezoek MoOD Brussel

Het wordt de derde keer dat de textielbeurzen Mood en Indigo op deze locatie met veel daglicht wordt gehouden. Het is wel de eerste keer onder organisatie van de nieuwe eigenaar Easyfairs. De sites van beide beurzen zijn overigens samengevoegd op die van Mood.

Nog geen toegangskaart? Door hier te registreren kan dat vooraf worden geregeld voor € 20 per ticket. Aan de entree is dit € 40. Wilt u Informatie over welke exposanten er staan op Mood en op Indigo?

Meer informatie over de beurs, de seminars (met o.a. Daan Roosegaarde, Marie Rouillon en Milou Ket) en  Innovation Plaform. Of lees de New Wave-Trendblog van Niek De Prest met onder meer de Mendini-kleuren (foto).




Links

www.easyfairs.com
www.moodbrussels.com
www.tour-taxis.com/nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, meubelstof, gordijn, wandbekleding, Mood, Indigo, textielbeurs, Brussel, beurs, show, event, trend, trendboek, evenement, origin, original, origineel, design, brussel, bruxelles, tour taxis, moodbrussels, #moodbrussels, blue drop, bluedrop, award, #moodbxl, #indigobxl, #ArtexisEasyfairs, #Artexis, #Easyfairs

Gerelateerd nieuws
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
 
Verlost van verfkeuzestress
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden