Betalen via iDeal QR

Woensdag 21 december 2016

Na een proefperiode van een jaar maken de banken en Betaalvereniging Nederland bekend dat bedrijven en instellingen iDeal QR als makkelijke en veilige betaalmogelijkheid aan hun klanten kunnen aanbieden.
Betalen via iDeal QR
Betalen via iDeal QR

Met iDeal QR kan de klant met zijn smartphone of tablet een gedrukte QR-code scannen om een veilige mobiele iDeal-betaling tot stand te brengen. Deze iDEAL QR-code kan bijvoorbeeld onderaan een factuur afgedrukt worden. Of voor directe aankopen vanaf reclame-affiches gebruikt worden.

De klant hoeft dan geen betaalgegevens meer over te tikken in internetbankieren maar kan makkelijk en foutloos betalen door de QR-code met de camera van zijn mobiele telefoon te scannen.

Om iDeal QR-codes te scannen, kunnen consumenten de gratis iDEAL QR-app gebruiken die te downloaden is uit de Apple App Store en de Google Play Store. De banken hebben aangekondigd dat ze het scannen tevens aan hun eigen mobiele apps (gaan) toevoegen.

Andere technieken (zoals NFC en Bluetooth) zijn voor acceptanten aanzienlijk duurder.

 



Links

www.betaalvereniging.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonartikel, betalen, betaal, ideal, overmaken, economie, webwinkel, online, webshop, internet

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Riviera Maison
lees verder
Eindbod CBM geaccepteerd
Koninklijke CBM heeft een verbeterd eindbod gedaan, waarna acties en landelijke staking van de FNV van de baan zijn.
lees verder
Kleurexplosie in high-end interieurs
Wie genoeg heeft van veilige beige tinten en minimalistische witgrijze paletten, krijgt met het boek Colour Combinations precies het tegengif. Dit nieuwe koffietafelboek draait volledig om kleur. Niet zomaar kleur, maar gedurfde, gelaagde combinaties die luxe interieurs karakter en pit geven.
lees verder
Consumentenvertrouwen blijft laag
Het vertrouwen van Nederlandse consumenten en de koopbereidheid blijft laag in juni en is vrijwel gelijk aan vorige maand.
lees verder
Stijging huizenprijzen
De Huizenprijsstijging in Nederland zwakt in 2026 naar verwachting verder af, maar zal in 2025 nog wel blijven stijgen volgens de ING.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden