Bestellen bij Fonq onmogelijk

Woensdag 18 maart 2026

Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
Bestellen bij Fonq onmogelijk

Wie op dit moment iets probeert te bestellen bij Fonq of Naduvi, kan het aankoopproces niet afronden. Op de websites verschijnt een melding dat de webshops momenteel geen betalingen accepteren. Nieuwe bestellingen zijn daardoor tijdelijk niet mogelijk. Het nieuws volgt op de surseance van betaling die de Fonq Group begin deze week heeft aangevraagd. De holding achter de woonwebwinkels vroeg de rechtbank om uitstel van betaling omdat extra tijd en investeringen nodig zouden zijn om de onderneming structureel winstgevend te maken. Onder begeleiding van een bewindvoerder wordt onderzocht welke toekomstscenario’s mogelijk zijn.

 

Uit het meest recente jaarverslag blijkt volgens Retailtrends dat de groep de afgelopen jaren verlies leed. In boekjaar 2023-2024, dat liep tot en met maart 2024, bedroeg het tekort ruim € 14,6 miljoen. Een jaar eerder ging het om bijna € 7,9 miljoen verlies. Daarnaast viel eind 2023 een belangrijke financieringsbron weg toen ING de kredietfaciliteit beëindigde. Sindsdien was de onderneming grotendeels aangewezen op steun van aandeelhouders.

 

Fonq nam in 2024 woonwebwinkel Naduvi over. Naduvi-oprichter Itai Gross kwam daarna aan het roer van beide bedrijven te staan, maar vertrok begin 2025. Hoe lang de webshops geen nieuwe betalingen zullen accepteren, is nog niet duidelijk. Tijdens de surseanceperiode wordt onderzocht of een doorstart, verkoop of andere vorm van voortzetting mogelijk is.

 

P.S. 21-05-2026: Handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht!



Links

www.fonq.nl
www.naduvi.nl

Tags

nieuws, interieur, surseance, uitstel, betaling, online, consumentenmerk, interieuroutlet, webshop, verkoop, partners, woonbranche, interieurmerken, middensegment, lifestyle, positie, woonmarkt, moederbedrijf, inspiratieplatform, management, middelen, structuur, commissarissen, directie, investeringen, versterken, onderzoeken, scenario, #fonq, #naduvi

Gerelateerd nieuws
De Machinekamer bestaat 20 jaar
De Machinekamer bestaat in september twintig jaar. Wat in 2006 begon met het opknappen van een partij vintage buisframestoelen, groeide uit tot een collectie met vintage design, heruitgaven en eigen meubelontwerpen.
lees verder
Financiële problemen Headlam
Headlam Group (Engeland) is op weg naar surseance na mislukte reddingspoging. De Nederlandse activiteiten zijn een aantal dagen geleden al verkocht aan een investeerder.
lees verder
Detailhandel groeit in 2026 met 3%.
Traditionele retailers in Nederland winnen online marktaandeel terug op webwinkels, zo blijkt uit de meest recente verwachting van de ING.
lees verder
 
Kingcome maakt bed voor honden
lees verder
Festival Ambacht 2026
Op zaterdag 26 en zondag 27 september 2026 wordt de NDSM Loods in Amsterdam weer omgebouwd tot een enorme ambachtelijke werkplaats, waar ambachtslieden uit binnen- en buitenland hun passie delen met een breed publiek.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden