Bellini terug bij Proposte 2018

Woensdag 27 december 2017

De beroemde architect en ontwerper Mario Bellini gaat samenwerken met Proposte en keert terug naar het tentoonstellingscentrum dat hij in 1987 heeft ontworpen.
Bellini terug bij Proposte 2018
Bellini terug bij Proposte 2018

De zesentwintigste editie van Proposte wordt gehouden van woensdag 2 tot en met vrijdag 4 mei 2018 in Villa Erba in Cernobbio. President Mauro Cavelli (foto 2) is erg blij met deze nieuwe samenwerking met Mario Bellini (foto 1, ©AlbertGreenwood) vanwege zijn hoge reputatie in de wereld van design en architectuur en zijn nauwe band met het centrum waar Proposte de afgelopen zesentwintig jaar is gehouden.

De Mario Bellini Architects-studio werkt al aan het ontwerp voor de Villa Erba-paviljoens tijdens de drie dagen van de beurs. Een voorbeeld hiervan zal gedeeltelijk zichtbaar zijn in de reclamebeelden van Proposte 2018. Om de artistieke bijdrage te complementeren zal Mario Bellini een lezing  geven tijdens over zijn persoonlijke ervaring met de wereld van meubelstoffen.

Mario Bellini is een internationaal gerenommeerde architect en ontwerper. Hij is acht keer bekroond met de Premio Compasso d'Oro en 25 van zijn werken staan in de vaste collectie van de Moma van New York dat hem  in 1987 ook een retrospectief opdroeg. Hij was tevens de regisseur van het tijdschrift Domus (1985-1991) en heeft door de jaren heen talloze kunst, design en architectuurtentoonstellingen ontworpen, zowel in Italië als in het buitenland.

 



Links

www.internationalobservatory.com
www.propostefair.it

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woning, woon beurs, show, evenement, tentoonstelling, event, evenement, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, gordijn, raam, meubel, bekleding, interieurtextiel, textielfabrikant, textielindustrie, converter, grossier, raamdecoratie, meubelstoffen, Bellini, #Mariobellini, #ProposteFair, #proposte26, #proposte2018

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden