Belgische directeur Leenbakker

Dinsdag 31 december 2024

De Homefashion Group heeft Thierry Leys aangesteld als de nieuwe directeur voor Leen Bakker in België.
Belgische directeur Leenbakker

Thierry Leys (foto) is vanaf januari managing director van Leen Bakker België. Leys was sinds 2016 werkzaam bij haar- en beautygroothandel Pro-Duo. Sinds 2020 is hij als retaildirecteur verantwoordelijk voor België, Nederland en Duitsland. Eerder werkte hij bij onder andere Veritas en AS Watson.

 

'Wat een wondermooie formule met zó véél potentieel. Ik kan niet wachten om erin te vliegen samen met het Belgische team en de Nederlandse collega's. De nieuwe baseline van Leen Bakker is 'Welkom thuis' en zo voelt het ook voor mij,' zo meldt de nieuwe directeur op zijn LinkedIn-account.

 

Leen Bakker heeft ruim 150 winkels in Nederland en België. Sinds januari dit jaar is Linda Keijzer ceo van moederbedrijf Homefashion Group. Homefashion Group telt ruim 4.200 medewerkers in Nederland en België.



Links

www.leenbakker.nl
www.leenbakker.be
www.homefashiongroup.be

Tags

nieuws, interieur, directie, directeur, nederland, belgie, onderdeel, formule, team, collega, aanstelling, winkels, retail, retailketen, winkelformule, meubels, gordijnen, raamdecoratie, woonaccessoires, slaapcomfort, bedden, linkedin, aankondiging, medewerkers, #leenbakker, #kwantum, #homefashiongroup, #gilde, #veritas, #aswatson, #produo

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
Wet flexwerk slecht uitgewerkt
Brancheorganisaties in Nederland waarschuwen dat Wetsvoorstel flexwerk goede bedoelingen heeft, maar slecht is uitgewerkt
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder
Baan: Icons deel twee
Deze maand presenteert de Nederlandse designmeubelfabrikant Baan de tweede collectie van Icon: een exclusieve serie meubelen geďnspireerd op de populaire Japans-Scandinavische woonstijl, ook wel bekend als ‘Japandi’.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden