Behangverhalen van Kek

Zaterdag 22 augustus 2015

Pluk van de Petteflet en Floddertje… wie kent ze niet, deze klassieke kinderboeken van Annie M.G. Schmidt met de bijzondere tekeningen van Fiep Westendorp. Kek maakt er nu behang van.
Behangverhalen van Kek
Behangverhalen van Kek Behangverhalen van Kek Behangverhalen van Kek Behangverhalen van Kek Behangverhalen van Kek

Deze nieuwe collectie fotobehang heet Wallpaper Stories. Afbeeldingen van illustraties uit bekende kinderboeken vormen de basis voor deze ‘verhalen voor de muur’. Leuk voor de kinderkamer.

Naast behang met illustraties van Fiep Westendorp zijn er illustraties van Marije Tolman uit het boek Springende pinguïns, lachende hyena’s van Jesse Goossens en plaatjes van Noëlle Smit uit het sprookjesboek Er was eens een prins en die wou een prinses van Martine Bijl. Ook Coen Hamelink en Wouter Tulp zitten in de stal van Kek Amsterdam, dat meer van dergelijke samenwerking zoekt.

Het vliesfotobehang is opgebouwd uit 4, 5, 6 of 8 banen. Elke baan is 48,7 cm breed en 280 cm hoog. Genoeg om de meeste wanden mee te vullen. Het aantal banen is afhankelijk van de afbeelding: sommige illustraties lenen zich namelijk voor een kleine muur (staand formaat, 4 of 5 banen) en andere juist voor een grote muur (liggend formaat, 6 of 8 banen). Alle banen worden op één rol geprint. Op het label staat een duidelijke instructie voor het lossnijden van de banen en de volgorde waarin ze op de muur geplakt moeten worden.

De adviesverkoopprijs is vanaf € 179,95 (behang met 4 banen - 194,8 x 280 cm) tot € 349,95 (behang met 8 banen - 389,60 x 280 cm).

Morgen en maandag is ook deze nieuwe collectie behang is te bewonderen tijdens showUP op 23 en 24 augustus 2015 (Expo Haarlemmermeer in Vijfhuizen).

 



Links

www.kekamsterdam.nl
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, interieurbeurs, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, wand, wandbekleding, afwerking, muur, behang, doe-het-zelf

Gerelateerd nieuws
 
Imm zet nieuwe koers in
lees verder
Nieuwe aanpak Domotex positief
Domotex 2026 in Hannover toont vernieuwd platform voor interieur- en vloerbranche, hetgeen zeer positief is ontvangen door exposanten en bezoekers.
lees verder
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
Nieuwe R+T beurs
R+T Alliance, met als basis de beurs in Stuttgart, breidt wereldwijd uit met nieuwe vakbeurs in Zuidoost-Azië.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden