Behang met tradities

Donderdag 03 september 2026

Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Roots, gebaseerd op natuur en tradities.
Behang met tradities
Behang met tradities Behang met tradities Behang met tradities Behang met tradities

De nieuwe collectie Roots van Eijffinger vindt volgens het bedrijf uit Zoetermeer 'inspiratie in sporen die al generaties lang door de wereld lopen. Waar imperfectie niet wordt verborgen, maar wordt omarmd als onderdeel van schoonheid en authenticiteit. Van de vormen van bladeren en het ritme van maïskolven tot de grillige lijnen van gebarsten aarde en de indrukwekkende patronen die zichtbaar worden wanneer we onze planeet van bovenaf bekijken. Structuren, gevormd door wind, water, tijd en menselijke handen, vormen het hart van deze collectie.

Naast de natuur spelen ook culturele tradities een belangrijke rol. Geweven ikat-motieven, ambachtelijke patronen en organische texturen vertellen verhalen van plaatsen, mensen en vakmanschap. Bekende vormen krijgen een nieuwe interpretatie. Het resultaat is een collectie die vertrouwd aanvoelt en tegelijkertijd blijft verrassen.

Het kleurenpalet is diepgeworteld in het landschap. Warme zandtinten, verweerde aardekleuren, zachte groenen en rijke terracottanuances creëren een natuurlijke gelaagdheid. Kleuren die niet op zichzelf staan, maar samen een harmonie vormen, zoals in de natuur zelf.

Roots brengt interieurs terug naar hun oorsprong. Naar ruimtes waarin textuur, patroon en materiaal samenkomen. Een collectie die niet alleen een interieur verrijkt, maar ook herinnert aan de schoonheid van de wereld om ons heen, van het kleinste blad tot het grootste landschap.'



Links

www.eijffinger.com

Tags

nieuws, interieur, behang, collectie, nieuw, vernieuwing, palet, kleuren, cultureel, tradities, sporen, generaties, schoonheid, authenticiteit, ikat, motieven, ambacht, patronen, organisch, texturen, vakmanschap, interpretatie, landschap, blad, wereld, verrijking, #roots, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Fusie in de zonwering
Inhuis Plaza en Zon en Scherm bundelen krachten door middel van een fusie. Beide zijn actief in zonwering en raamdecoratie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden