Balthazars-uitreiking in Brussel

Donderdag 01 november 2018

Zoals bekend start zondag 4 november vier dagen lang de Meubelbeurs Brussel (MBB). Dinsdag 6 november zullen - net als vorig jaar (foto) - de prestigieuze Balthazar-awards worden uitgereikt.
Balthazars-uitreiking in Brussel

Traditiegetrouw worden op dinsdagavond de Balthazar-awards van het Meubel uitgereikt. Dat zal om 19 uur in bar Square in hal 3 gebeuren. Gevolgd door een borrel waarvoor iedereen is uitgenodigd.
Weet u nog wie vorig jaar de winnaars waren? Kijk het eventueel hier nog eens na.

Elk jaar wordt ook het Be-magazine uitgebracht met veel nieuws en informatie van de Belgische fabrikanten die op de MBB staan. Nog niet gezien? Deze is hier alsnog te downloaden om te ontdekken dat de beurs de moeite van het bezoeken waard is. De volledige exposantenlijst is hier te vinden.

De MBB is elke dag geopend van 9-19 uur, alleen op de laatste dag, woensdag 8 november sluit deze een uurtje eerder. Vanaf eergisteren kun je je als bezoeker inschrijven en van tevoren hier je tickets regelen. Tickets zijn geldig voor alle 4 dagen van de beurs en strikt persoonlijk.




Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, agent, vertegenwoordiging, balthazar, award, square, #balthazar, #mbb, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden