B&C levert nu ook horren

Dinsdag 27 januari 2026

Enige tijd geleden is de samenwerking tussen B&C Raamdecoratie & Keje Dronten aangekondigd. Nu is deze samenwerking live voor de dealers.
B&C levert nu ook horren
B&C levert nu ook horren

In september kondigden B&C Raamdecoratie en Keje Dronten hun samenwerking aan. Na een aantal maanden van voorbereiden, ontwikkelen en testen is het nu zover: de horren van Keje zijn verkrijgbaar via het dealerkanaal van B&C.

Met deze samenwerking bieden beide bedrijven een compleet pakket van stijlvolle én praktische raamoplossingen voor dealers en interieurprofessionals. Keje Dronten levert innovatieve, gebruiksvriendelijke horren, terwijl B&C zorgt voor distributie, marketing en service richting het dealernetwerk. De markt voor insectenwering blijft sterk groeien, wat interessante verkoopkansen biedt voor dealers.

'We zijn ontzettend blij dat we nu echt van start gaan,' zegt Floris Ensink, head of sales bij B&C: 'Onze klanten kunnen nu profiteren van een totaalpakket raamdecoratie én insectenwering.'

Kevin Dolman, algemeen directeur van Keje: 'We zijn er klaar voor! Dankzij de samenwerking met B&C kunnen onze horren nu bij een nog breder publiek worden aangeboden. Een mooie win-winsituatie voor alle betrokkenen.'

 

De bedrijven kondingen alvast aan dat in het voorjaar van 2026 het assortiment wordt uitgebreid met de innovatieve raamdecoratie in frame producten van Keje.



Links

www.bece.com
www.keje.nl

Tags

nieuws, interieur, samenwerking, raamdecoratie, horren, insectenwering, specialisten, marketing, branding, distributie, productie, ontwikkeling, speler, accountmanager, klanten, vertrouwen, dealers, consumenten, interieur, dealerportaal, frame, woninginrichters, kwaliteit, aanbod, collectie, aanvullling, #b&c, #keje, #bece

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden