Axolight presenteert Jewel Mono

Vrijdag 12 maart 2021

Verlichtingsfabrikant Axolight verrijkt de collectie met Jewel Mono. Volgens het bedrijf heeft het model de perfecte balans gevonden tussen minimalistisch design en lichtprestaties.
Axolight presenteert Jewel Mono
Axolight presenteert Jewel Mono Axolight presenteert Jewel Mono

Jewel Mono, is ontstaan uit de samenwerking tussen de Spaanse ontwerpers Clara del Portillo en Alex Selma van Studio Yonoh en Axolight Lab, het creatieve team van het bedrijf. Nieuwe kenmerken die in het oog springen, zijn de centrale enkele boog waaraan een enkele ophangkabel is bevestigd, vergeleken met de vorige versie met dubbele gekruiste boog, en de nieuwe grijze, zwarte en gouden afwerkingen.

 

Jewel Mono is geschikt voor spotverlichting of voor meerdere composities en is uitgerust met een antiverblindingslens. De constante stroom dimbare LED-bron en zijn driver zijn geïntegreerd in de lamp. De esthetische veelzijdigheid van Jewel Mono, gecombineerd met een lichtstroom per pendellamp van ongeveer 700 lumen en een kleurweergave-index van meer dan 90%, maken de lamp volgens Axolight geschikt voor zowel residentiële als openbare omgevingen.

 

Voor de creatie van Jewel Mono heeft de Italiaanse fabrikant een zeer herbruikbare 3D-nylon printtechniek overgenomen, een innovatief milieuvriendelijk systeem dat materiaalverspilling elimineert. Door deze geavanceerde technologie is de enkele boog ontstaan die de aluminium kegel omarmt die de geïntegreerde dimbare LED-lichtbron bevat.

 

Globa Finance uit Brussel is agent in België, Werner Peters Agenturen uit Houten in Nederland, beide hebben geen website.



Links

www.axolight.it
www.yonoh.es

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, hospitality, residentieel, kantoor, verlichting, designverlichting, licht, lamp, hanglamp, pendel, plafondlamp, #axolight, #jewelmono, #wernerspetersagenturen, #globafinance, #yonoh

Gerelateerd nieuws
Lichtwoche biedt houvast
De markt voor decoratieve en huiselijke verlichting beweegt richting voorzichtigheid en selectiviteit. In dat klimaat positioneert de Lichtwoche Sauerland 2026 zich nadrukkelijk als werkplatform voor handel en fabrikanten. De vakbezoekersregistratie voor de editie in maart is inmiddels geopend.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder
Groeikansen voor woonbranche
ING verwacht een positieve omzetontwikkeling in de Nederlandse woonbranche voor 2026, onder andere door de groei van de huizenverkoop dit jaar.
lees verder
Nieuwe eigenaren Riverdale
De oprichters van huidverzorgingsmerk Naďf nemen het merk en de leiding bij het woonmerk Riverdale over.
lees verder
Gira nieuws Light+Building
Tijdens Light+Building 2026, van 20-25 maart, presenteert Gira verschillende nieuwe producten en systeemoplossingen op het gebied van deurcommunicatie, schakelmateriaal en smart home.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden