Awards voor Table du Sud

Maandag 28 maart 2022

Het Brabantse interieurmerk Table du Sud blijft groeien. In 2020 boekte het bedrijf een omzet van € 11 miljoen en dit jaar streven de eigenaren van Table du Sud, de broers Teun en Evert Antonissen, naar een omzet van € 21 miljoen.
Awards voor Table du Sud

Door deze groeiprestatie wint Table dus Sud de Oryx-prijs van het Financieel Dagblad. Daarnaast ontvangt het merk de derde prijs van FD Gazellen awards, de award voor snelstgroeiende bedrijf in Nederland.


De Oryx-prijs is de juryprijs van het Financieel Dagblad. De jury, die bestond uit topondernemers Kees de jong, Marcel Broersma en Heleen Dura van Oort, koos voor Table du Sud omdat het bedrijf een bijzondere groeiprestatie levert die beloond mag worden. Criteria voor het winnen van de prijs zijn diversiteit, bedrijfsgroei, groei in arbeidsplaatsen, toekomstperspectief én een mooie winstgevendheid.


Daarnaast wordt Table du Sud geroemd om zijn onderscheidendheid en het feit dat het merk een hoogwaardig in Nederland geproduceerd product levert. Het bedrijf opende in september 2021 nog een nieuwe showroom in Utrecht, deze derde showroom in The Wall wordt dit voorjaar uitgebreid met 600m2 extra ruimte geheel gericht op de woonkamer.



Links

www.tabledusud.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, showroom, event, evenement, meubel, tafel, award, prijs, #FD, #Oryxprijs, #tabledusud, #thewall

Gerelateerd nieuws
Interieurafwerking zit in details
[Sponsored artikel] - Het verschil tussen een amateuristisch en professioneel interieur zit vaak in kleine details die het echt helemaal afmaken en die ervoor zorgen dat de totale beleving stijgt.
lees verder
Extra financiële impuls Leolux
Leolux bundelt krachten met bestaande en een nieuwe investeerder om merkpositie te verstevigen.
lees verder
Flinders gaat verder als Connox
De merknaam Flinders verdwijnt op termijn uit de markt. De Nederlandse online woonwinkel draagt de exploitatie van zijn webshop over aan zusterbedrijf Connox en wordt onderdeel van een Europees merk.
lees verder
Circulair collectief voor kantoren
Negen bedrijven hebben zich verenigd in Captains of the New Industry. Het nieuwe collectief wil opdrachtgevers, architecten en ontwerpers eenvoudiger toegang bieden tot circulaire oplossingen voor kantoorinrichting.
lees verder
 
Consument in juni 2026 nog erg negatief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden