ASA én Concept Galery ontvangen stylisten

Woensdag 23 september 2015

De onlangs geopende Architecten Showroom Amsterdam (ASA) ontvangt op 5 november samen met de Concept Gallery de stylisten van BNS Crisp.
ASA én Concept Galery ontvangen stylisten

De commissie Evenementen van de Beroepvereniging Nederlandse Stylisten BNS Crisp, gevestigd in de Woonindustrie in Nieuwegein, heeft dit jaar voor deze locatie gekozen voor hun jaarlijkse vakdag. De bedrijven gevestigd in de ASA hebben, samen met de bedrijven die gevestigd zijn in de nabij gelegen Concept Galery-showroom, een interessant programma samengesteld voor de stylisten.

De dag loopt van 09:00 - 16:00 uur waarna een afsluitende borrel wordt gehouden. Tussendoor zijn een viertal ronden met workshops en lezingen gepland. Het programma vindt u op de site van BNS Crisp of via deze link. Tussendoor is er een lunch en de mogelijkheid om te speeddaten met bedrijven.

De dag is in principe alleen toegankelijk voor BNS Crisp-leden, maar deze mogen ieder wel één introducé meenemen. Toegangskaarten kosten € 25 per stuk, maar bij bestellen voor 1 oktober nog € 19,50 (ex. BTW).

 



Links

www.architectenshowroomamsterdam.nl
www.bnscrisp.nl
www.conceptgallery.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vinyl, pvc, zeil, novilon, marmoleum, linoleum, tegel, lijm, egalisatie, raam, raamdecoratie, gordijn, ophang, verlichting, licht, lamp, textiel, bekleding, stoffering, stof, leer, leder, architect, binnenhuis, ontwerp, stylist, beroep, vereniging, BNS, Crisp, ASA, show, showroom, event, evenement, vakdag, leden, ledendag

Gerelateerd nieuws
Dolly by Rupert & Rupert
Rupert & Rupert presenteert tijdens de Excellent Woonbeurs 2025 het nieuwe model Dolly. De collectie met zachte, organische lijnen, wordt getoond in de stand van ontwerper Daniela Cupello.
lees verder
 
Kantoorgebouw van het jaar
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
In memoriam Trea Steyvers
lees verder
 
Poezie in klei en licht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden