Artex vervangt Ado voor Loft 79

Donderdag 01 februari 2018

Artex introduceert het nieuwe gordijnmerk Loft79. Door het niet meer voeren van het merk Ado in de Benelux, is Artex bezig om de collectie bij haar dealers 'om te kappen' naar het nieuwe label.
Artex vervangt Ado voor Loft 79
Artex vervangt Ado voor Loft 79

“Met de toevoeging van Loft79 aan ons merkaanbod, bestaande uit Artelux, De Ploeg, Kendix en Your Edition, is de collectie van Artex goed afgestemd op de Benelux markt,”, meldt Kees van Leeuwen, general manager fabrics division bij Artex.
 
De veelzijdige collectie bestaat onder meer uit transparante en dichte gordijnstoffen, cordon en vouwgordijnen in een up-to-date kleurenpalet (foto 1). Een prachtige brochure is in de vorm van een 'lookbook' hier te vinden. De producten zijn uiterlijk vanaf maart verkrijgbaar via dealers in de Benelux, o.a. gordijnspeciaalzaken, meubelzaken, architecten en bekende meubelfabrikanten.

Ado Goldkante wordt weer gevoerd door Zimmer+Rohde en was afgelopen week op Intirio aanwezig (foto 2) om dit duidelijk te maken.




Links

www.ado.nl
www.ado-goldkante.de
www.loft79.nl
www.loft79.be
www.zimmer-rohde.com
www.zr-infinity.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, kussen, #ZimmerRohde, #Ado

Gerelateerd nieuws
 
Faillissement Carpetright NL
lees verder
Dotdotdo kleurt de stilte
Een nieuw Nederlands interieurmerk lanceert een modulair akoestisch wandsysteem tijdens de Dutch Design Week in Eindhoven.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden