Arte Espina failliet

Donderdag 29 juni 2017

De Venlose karpettenleverancier Arte Espina is twee weken terug failliet verklaard door de Rechtbank Limburg in Roermond.
Arte Espina failliet
Arte Espina failliet

Op 13 juni heeft de rechtbank deze uitspraak gedaan. De leiding van het bedrijf van Margo en Theo van Dooren (foto, links) was overgenomen door Gerard van Hoeven (midden) en Sandy van Dooren (rechts). Naast Arte Espina handelde het bedrijf ook onder de namen Me Gusta en Jackson Europe (Jackson uit Singapore was een leverancier van het bedrijf).

Het bedrijf bestond reeds sinds 1969, maar opereerde eerder onder de naam Gebr. van Dooren's Perzen bv. Na de eeuwwisseling werd de naam Arte Espina en werden er naast de oosterse tapijten ook andere collecties gevoerd.

De curator is mr. B.P.W. van Brink van Huver Advocaten uit Venlo.

 



Links

www.arteespina.nl
www.huveradvocaten.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, woningtextiel, interieurtextiel, textiel, woontextiel, karpet, buitenkarpet, outdoor, buiten, tuin, tapijtband, vinyl, vloer, kleed, tapijtafwerking, failliet, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, overname.

Gerelateerd nieuws
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
FEP op Domotex
Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden