Architect@Work naar Kromhouthal

Vrijdag 29 november 2024

Met veel enthousiasme kondigt de organisatie van Architect@Work dat het een nieuwe locatie heeft gevonden voor Architect@Work Amsterdam. In 2025 zal het evenement plaatsvinden in de Kromhouthal.
Architect@Work naar Kromhouthal

Het evenement wordt een maand later georganiseerd, op 30 en 31 oktober 2025, en vormt volgens de organisatie een belangrijke stap om de Architect@Work community dichter bij de bruisende designscene van de stad te brengen. 'Deze beslissing is zorgvuldig overwogen om beter in te spelen op de behoeften van de Nederlandse voorschrijver. 'De Kromhouthal biedt een intiemere setting, waarbij het iconische karakter perfect aansluit bij de creatieve kern van ons publiek. Dit zal een extra wow-factor toevoegen aan de
Architect@Work-ervaring,' zo stelt organisator Kortrijk Xpo.

 

De eerste editie van het evenement in de omgeving van Amsterdam vond in 2023 plaats in Zaandam. Het bezoekersaantal viel toen tegen ten opzichte van Architect@Work Rotterdam.

 

Met deze nieuwe locatie en data wil de organisatie de banden met de voorschrijvers verder versterken en een platform bieden dat zowel toegankelijk, inspirerend én uniek is. 'We zijn overtuigd dat deze verbeterde setting de beleving voor alle deelnemers naar een hoger niveau tilt.'



Links

www.architectatwork.com

Tags

nieuws, interieur, beurs, architecten, work, vakevenement, expositie, exposant, beursdeelnemer, beursbezoeker, voorregistratie, lezingen, inspiratie, informatie, kunstinstallatie, materialen, sprekers, gesprek, afspraken, #kromhouthal, #amsterdam, #architectatwork

Gerelateerd nieuws
Meer omzet, minder verlies Xenos
Uit de jaarcijfers van Xenos blijkt dat de omzet vorig jaar is toegenomen, maar dat er nog steeds verlies wordt geleden.
lees verder
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
Incoda in de startblokken
Incoda 2026 staat in de startblokken: drie dagen inspiratie, innovatie en ontmoetingen voor de complete interieurbranche in Gorinchem.
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden