AR meubelverkoop bij Bol.com

Maandag 13 februari 2017

Bol.com experimenteert met augmented reality (AR) via een nieuwe app. Deze moet het online shoppen van meubels makkelijker maken dan ooit.
AR meubelverkoop bij Bol.com

Bol.com introduceert in samenwerking met INDG een gratis app (via bol.com/ar) waarmee meubels virtueel zichtbaar worden om klanten nog beter te helpen bij het maken van een goede keuze uit het bol.com woonassortiment.

Via de camera op een iPhone of iPad zijn populaire meubels uit de bol.com winkel te bekijken alsof ze in je eigen woonruimte staan. Zo kun je eenvoudig meerdere modellen of kleuren uitproberen. De app gaat vooral uitkomst bieden bij het online aanschaffen van grotere en kostbare (woon)artikelen.

Consumenten kunnen in de woonwinkel van bol.com kiezen uit ruim 400.000 artikelen, waaronder ook de meubels van labels als Zuiver, Riviera Maison en Dutchbone. De populaire artikelen van deze merken zijn dan ook opgenomen in de app, bij de lancering zo’n 120 meubels, waaronder tafels, banken, kasten, stoelen en fauteuils.

Met deze augmented reality (AR) app is het ook mogelijk om de artikelen in 3D te bekijken. Hiervoor moet de iPhone in een VR-bril geplaatst worden. In de komende maanden gaat bol.com verder experimenteren met de toepassing van AR in online winkelen.

 



Links

www.bol.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, meubel, bank, fauteuil, stoel, tafel, kast, slaap, slapen, slaapkamer, bed, ledikant, matras, boxspring, slaapcomfort, retail, webwinkel, internet, online, verkoop, webshop, ecommerce, etail, bol, #bol, #indg

Gerelateerd nieuws
Weer Leen Bakkers dicht
Leen Bakker saneert verder en sluit op 21 maart weer twee winkels: in Gouda en Raamsdonksveer. Daarmee komt het aantal gesloten vestigingen in 2026 al op zeven, een dieptepunt in het recente operationele verloop van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Bizzotto Milaan 2026 preview
lees verder
Interieurtrends 2027
Trendwatcher Aafje Nijman en interieurblad Moodzine bundelen de krachten voor interieurseizoen 2027 voor een presentatie over de interieurtrends.
lees verder
 
Light+Building 2026 bijna van start
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden