Apple en Ikea samen in AR

Maandag 26 juni 2017

Technologiebedrijf Apple en interieurketenbedrijf Ikea werken samen aan een app met augmented reality waarmee klanten eenvoudig kunnen zien of een potentiële aankoop in hun interieur past.
Apple en Ikea samen in AR

Volgens Apple en Michael Valdsgaard, verantwoordelijke voor digitale transformatie bij Ikea, wordt het de grootste AR-app ter wereld, zo kondigden diverse media vorige week aan. Straks is het nog niet meteen mogelijk om direct aankopen te doen via de app, maar het is de bedoeling dat die optie er in de toekomst wel komt.

De app, die dit najaar moet verschijnen, zal in een eerste instantie ruim 500 producten bevatten. Nieuwe collecties zullen in de toekomst eerst in de app verschijnen.

Ikea voegde al eerder, in 2014, augmented reality toe aan zijn catalogus, waarbij gebruikers op een soortgelijke wijze producten virtueel in hun huis konden plaatsen. Volgens Valdsgaard gaat het in de app nu nog een stap verder, vooral dankzij de expertise van Apple.


Ook onder andere Sikkens (o.a. Flexa), Bol.com en recent ook Flinders kondigden ontwikkelingen op het gebied van AR aan.



Links

www.akzonobel.com
www.apple.com/benl/
www.apple.com/nl/
www.bol.com
www.flexa.nl
www.ikea.be
www.ikea.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, retail, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, personalia, ceo, #ikea, #apple, #AR, #augmentedreality

Gerelateerd nieuws
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Himolla werkt aan reddingsplan
Himolla kan niet meer aan haar financiële verplichingen voldoen en heeft daarvoor een insolventieaanvraag ingediend om te kunnen werken aan een reddingsplan.
lees verder
 
Ruimtelijk manifest
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden