Amtico manager voor NL markt

Dinsdag 22 juli 2025

Amtico heeft een nieuwe business manager aangesteld om het merk op de Nederlandse (residentiële) markt te vertegenwoordigen.
Amtico manager voor NL markt

Amtico maakt bekend dat Martien Wildeman is aangesteld als residential business manager Nederland. In deze functie is hij verantwoordelijk voor de Nederlandse residentiële markt voor dit merk.

 

Martien heeft 28 jaar ervaring in de vloerenbranche en zal het eerste aanspreekpunt zijn voor alle vragen en voor de ondersteuning van klanten, voor het residentiële marktsegment voor Amtico in Nederland.

 

Op zijn eigen Linked In profiel zegt Martien: 'Na een prachtige en leerzame tijd bij Gerflor Benelux wil ik graag mijn collega’s bedanken voor de fijne samenwerking en alle mooie momenten die we samen hebben beleefd.

 

Met trots mag ik aankondigen dat ik het prachtige LVT-merk Amtico uit het Verenigd Koninkrijk ga vertegenwoordigen op de Nederlandse markt. Ik kijk er enorm naar uit om mijn kennis en ervaring in te zetten om dit sterke merk te introduceren op de residentiële markt.'

 

In het verleden heeft hij onder andere gewerkt bij Propermat, PPC en recent dus bij Gerflor.



Links

www.amtico.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, vloerenbranche, woonbranche, residentieel, projecten, LVT, pvcvloeren, marktsegment, manager, vertegenwoordiger, verenigdkoninkrijk, nederland, markt, aanspreekpunt, #martienwildeman, #amtico, #gerflor, #ppc, #propermat

Gerelateerd nieuws
Branding via interieuraccessoires
[Sponsored artikel] - Hoe de branding van interieuraccessoires je kantoor karakter geeft? Je kantoor is het visitekaartje van je bedrijf: identiteit, sfeer en merkbeleving komen samen.
lees verder
 
Heimtex: Nederlands nieuws
lees verder
Ter Hürne exclusief bij Headlam
Headlam breidt de samenwerking met Ter Hürne vloeren uit en wordt de exclusieve distributeur in Nederland van dit vloerenmerk.
lees verder
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden