Amtico manager voor NL markt

Dinsdag 22 juli 2025

Amtico heeft een nieuwe business manager aangesteld om het merk op de Nederlandse (residentiële) markt te vertegenwoordigen.
Amtico manager voor NL markt

Amtico maakt bekend dat Martien Wildeman is aangesteld als residential business manager Nederland. In deze functie is hij verantwoordelijk voor de Nederlandse residentiële markt voor dit merk.

 

Martien heeft 28 jaar ervaring in de vloerenbranche en zal het eerste aanspreekpunt zijn voor alle vragen en voor de ondersteuning van klanten, voor het residentiële marktsegment voor Amtico in Nederland.

 

Op zijn eigen Linked In profiel zegt Martien: 'Na een prachtige en leerzame tijd bij Gerflor Benelux wil ik graag mijn collega’s bedanken voor de fijne samenwerking en alle mooie momenten die we samen hebben beleefd.

 

Met trots mag ik aankondigen dat ik het prachtige LVT-merk Amtico uit het Verenigd Koninkrijk ga vertegenwoordigen op de Nederlandse markt. Ik kijk er enorm naar uit om mijn kennis en ervaring in te zetten om dit sterke merk te introduceren op de residentiële markt.'

 

In het verleden heeft hij onder andere gewerkt bij Propermat, PPC en recent dus bij Gerflor.



Links

www.amtico.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, vloerenbranche, woonbranche, residentieel, projecten, LVT, pvcvloeren, marktsegment, manager, vertegenwoordiger, verenigdkoninkrijk, nederland, markt, aanspreekpunt, #martienwildeman, #amtico, #gerflor, #ppc, #propermat

Gerelateerd nieuws
Textielkunst in tapijttegels
Vloerenleverancier Interface uit Scherpenzeel presenteert Crafted Connections: een nieuwe tapijttegelcollectie geïnspireerd op de esthetiek van textielkunst.
lees verder
NIeuwe directie Goossens
Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
lees verder
Hospitality event
Binnenkort wordt het Hospitality Expo in Nidum georganiseerd, aangekondigd als hét inspiratie- en netwerkevent voor de hospitalitybranche.
lees verder
 
Nieuwe merkidentiteit Fedustria
lees verder
Jeugd heeft de toekomst
Ondernemer Mark Coenraads vind het belangrijk dat jongeren opgeleid worden tot Interieurvakman als noodzakelijk voorwaarde voor de toekomst van woninginrichters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden