Allura nu echt ftalaatvrij?

Vrijdag 10 februari 2017

Was de Flotex-collectie van Forbo Flooring vorig jaar al ftalaatvrij, nu laat Forbo weten dat de nieuwe Allura-collectie nu ook zonder de weekmaker geproduceerd wordt. Maar dat zou al veel eerder gebeurd zijn!
Allura nu echt ftalaatvrij?

De vloerbedekkingsfabrikant uit Assendelft stelt in een persbericht van gisteren dat de weekmaker ftalaat is vervangen een variant 'met een gezond profiel'. Vreemd genoeg beweerde het bedrijf dit tweeënhalf jaar geleden ook al.

Volgens Forbo Flooring gebruiken veel concurrenten deze weekmakers nog wel steeds, wat niet goed zou zijn voor het binnenklimaat. Maar in ieder geval Tarkett, Expona, Meister, DLW en Woodpecker beweerden al eerder weekmaker/ftalaat-vrije vloeren te leveren. Ook vloeren van andere gerenommeerde leveranciers als Mflor en Moduleo tonen met certificaten aan te voldoen aan de strengste eisen op het gebied van binnenklimaat.

De nieuwe Allura projectvinylvloer collectie van Forbo kent steen- en houtdessins, waaronder de Hongaarse punt, maar ook (niche)vloeren zoals de Galaxy (foto links) en Fluid (foto rechts).

 



Links

www.forbo-flooring.nl
www.forbo.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, kantoor, hospitality, ziekenhuis, restaurant, winkel, retail, vloerbedekking, flooring, tapijt, tegel, project, vloer, schoonmaak, #Coral, #Forbo, #deurmat, #entreemat, #entree, ftalaat, vinyl, lvt, pvc, weekmaker

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden