Akoestisch Wallpepper Onu-hal

Vrijdag 03 april 2020

De Italiaanse behangfabrikant Wallpepper heeft haar wandbekledingsproducten mogen leveren voor de aankleding van de grote Onu-hal XIX van de Verenigde Naties in Genčve.
Akoestisch Wallpepper Onu-hal
Akoestisch Wallpepper Onu-hal

De Onu-hal (foto 2) is 4.000 m² breed en het is de grootste ruimte van Genève. Het bevat 800 stoelen en 320 bureaus bedoeld voor de vertegenwoordigers van staten en hun assistenten en daarnaast voor waarnemers en pers. De Verenigde Naties trachten hier de problemen van de wereld op te lossen.

Wallpepper heeft bijgedragen aan de inrichting van deze hal door meer dan 800 m² wandbekleding ontworpen door Peia Associati Studio te leveren. De wandbekleding (foto 1) heeft kenmerkende graphics die doen denken aan islamitische kalligrafie uit Qatar, overigens zonder betekenis of religieuze inhoud, in overeenstemming is met de regels en principes van Onu.

De doorlopende afbeeldingen met naadloos effect zijn in hoge resolutie gedrukt op ecologisch materiaal van plantaardige aard en met hoge akoestische prestaties. Er zijn twee variaties gebruikt:


1. WP/Acoustic (3mm dik) is geluidsabsorberend en -isolerend systeem dat geluid en galm vermindert en dankzij thermische isolerende eigenschappen ook bij te dragen aan energiebesparing.
2. WP/Strong wordt toegepast als een hoge weerstand tegen krassen of het gebruik van agressieve schoonmaakmiddelen voor reinigen vereist is. Deze is ook verkrijgbaar in een antibacteriële versie voor bijvoorbeeld zorgomgevingen.

 



Links

www.peiaassociati.it
www.wallpepper.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, wand, wandbekleding, afwerking, muur, mural, behang, kunst, #wallpepper, #peiaassociati

Gerelateerd nieuws
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder
Festivalvibe op Design District
Met 6.090 bezoekers, ruim 180 deelnemers en zomerse temperaturen kijkt Design District 2026 terug op een drukbezochte editie. Naast nieuwe collecties en merken stond ook kennisdeling en jong talent centraal.
lees verder
 
Commissie voor Interieurstylisten
lees verder
Hoteldesign populair in badkamer
[Sponsored artikel] - Hotelstijl in huis blijft een geliefde inspiratiebron. Dat is niet zo vreemd, want hotels staan bekend om comfort en uitstraling. Zodra je een mooie hotelkamer binnenstapt, voel je direct rust.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden