Akoestiek en verlichting in 1

Donderdag 17 april 2025

Met de introductie van Acoustic Panels +Light presenteren Jab Anstoetz Acoustics en Erco een oplossing die akoestiek en verlichting verenigt in één ontwerp.
Akoestiek en verlichting in 1
Akoestiek en verlichting in 1 Akoestiek en verlichting in 1 Akoestiek en verlichting in 1

Waar akoestiek en verlichting voorheen vaak afzonderlijk werden benaderd, bieden de Acoustic Panels +Light een gecombineerde oplossing. De sterk absorberende akoestische panelen zijn voorzien van geïntegreerde Erco-verlichting. Zo verbeteren ze niet alleen de geluidsbeleving in een ruimte, maar voorzien ze tegelijkertijd in functionele en sfeervolle verlichting - van gerichte werkplekverlichting tot wandverlichting en accentlicht.

 

De modulaire opzet van het systeem maakt het breed toepasbaar. Of het nu gaat om kantoren, horeca, winkels of openbare ruimtes: de combinatie van verlichting en akoestiek kan eenvoudig worden aangepast aan de ruimtelijke en functionele eisen. Dit biedt planners niet alleen flexibiliteit, maar ook de mogelijkheid tot een consistente en hoogwaardige uitstraling.

 

Zowel Jab Anstoetz als Erco staan bekend om hun technische precisie, hoogwaardige materialen en esthetisch design. De samenwerking garandeert volgens de bedrijven daarom niet alleen een hoog afwerkingsniveau, maar ook persoonlijke ondersteuning bij projecten. Klanten kunnen rekenen op begeleiding door specialisten van beide bedrijven, van het eerste ontwerp tot de oplevering.

 

Met hun gezamenlijke aanpak mikken Jab Anstoetz Acoustics en Erco op duurzame innovatie. Naast de technologische ontwikkeling van producten, richten de partners zich op kennisdeling en netwerkvorming. Er staan gezamenlijke beurzen, events en scholingsprogramma’s voor architecten en planners op de planning.

Beide familiebedrijven brengen jarenlange ervaring mee: Jab Anstoetz uit Bielefeld is al sinds 1946 een vaste waarde in textiel interieurontwerp, terwijl Erco internationaal toonaangevend is in architectonische verlichting.



Links

www.jab.de
www.erco.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, chenille, kamerhoog, kamerhoge, dimout, dim-out, linnen, linnenlook, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, karpet, vloer, kleed, meubel, bank, fauteuil, zitmeubel, verlichting, designverlichting, licht, lamp, ledlamp, led, ledverlichting, armatuur, akoestiek, akoestischpaneel, #jab, #jabanstoetz,

Gerelateerd nieuws
Fonq en Naduvi verkocht
De curatoren van woonwebwinkel Fonq hebben de handelsnamen Fonq en Naduvi verkocht. Dat melden verschillende media op basis van informatie uit het faillissementsdossier.
lees verder
 
Vernieuwde Meubelbeurs wereld
lees verder
Jansen nieuwe directeur Modint
Maurice Jansen treedt aan als nieuwe Algemeen Directeur van Modint, de brancheorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel.
lees verder
 
MD weg uit ETC per september
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden