Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie

Dinsdag 09 september 2025

De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie

Volgens de organisatie was er sprake van een levendige start: vrijwel alle ruimte bezet, interesse in de nieuwe collecties en de eerste transacties die in gang zijn gezet. Voor leveranciers en retailers geldt de beurs als een vast moment in het jaar om elkaar te ontmoeten en de marktontwikkelingen voor het komende seizoen te verkennen.

 

Het merkenportfolio van De Woonindustrie is flink uitgebreid. Nieuwkomers als Mette Ditmer, Gusj, Eight Furniture, IMS Benelux, Beddinghouse en Hoffz Interior zijn toegevoegd, naast internationale namen als Serta, Simmons en M line. De diversiteit van het aanbod moet zorgen voor extra aantrekkingskracht en een bredere inspiratiebron voor bezoekers.

 

De Najaarsvakdagen lopen nog door op dinsdag 9 september, maandag 15 september en dinsdag 16 september. Het evenement is toegankelijk voor vakbezoekers, die via de website van De Woonindustrie een persoonlijke QR-code kunnen aanvragen.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #najaarsvakdagen, #accessoireboektiek, #iprojectparade, #dromenland

Gerelateerd nieuws
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Talents op Heimtextil
lees verder
Nieuwe functie Philpp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder
Showup terug in Expo
Op 1 en 2 februari 2026 keert de vakbeurs Showup terug naar de Expo Greater Amsterdam met een uitgebreid aanbod aan collecties voor woon-, gift- en lifestyle-retailers.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden