Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie

Dinsdag 09 september 2025

De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie

Volgens de organisatie was er sprake van een levendige start: vrijwel alle ruimte bezet, interesse in de nieuwe collecties en de eerste transacties die in gang zijn gezet. Voor leveranciers en retailers geldt de beurs als een vast moment in het jaar om elkaar te ontmoeten en de marktontwikkelingen voor het komende seizoen te verkennen.

 

Het merkenportfolio van De Woonindustrie is flink uitgebreid. Nieuwkomers als Mette Ditmer, Gusj, Eight Furniture, IMS Benelux, Beddinghouse en Hoffz Interior zijn toegevoegd, naast internationale namen als Serta, Simmons en M line. De diversiteit van het aanbod moet zorgen voor extra aantrekkingskracht en een bredere inspiratiebron voor bezoekers.

 

De Najaarsvakdagen lopen nog door op dinsdag 9 september, maandag 15 september en dinsdag 16 september. Het evenement is toegankelijk voor vakbezoekers, die via de website van De Woonindustrie een persoonlijke QR-code kunnen aanvragen.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #najaarsvakdagen, #accessoireboektiek, #iprojectparade, #dromenland

Gerelateerd nieuws
 
Hanglampen van lava-afval
lees verder
Show Not Show op Art Week
Tijdens Rotterdam Art Week 2026 presenteert het collectief SHOW NOT SHOW de tentoonstelling Insert [Concept] Here. De presentatie laat zien hoe concepten functioneren als onzichtbare drager van ontwerp.
lees verder
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
 
Cor wijzigt verkoopmanagement
lees verder
Prijzen koopwoningen stabiel
De prijzen van koopwoningen in Nederland zijn in februari nauwelijks gestegen t.o.v. de maand ervoor. Als je prijzen vergelijkt met een jaar geleden, dan zijn deze wel gestegen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden