Afscheid-BBQ Woonindustrie

Dinsdag 04 juli 2017

Gisteren (3 juli) was de traditionele barbecue vóór het zomerreces van De Woonindustrie ook het afscheid van Anne-Marie Burger en de kennismaking met de nieuwe eigenaar.
Afscheid-BBQ Woonindustrie
Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie

Terwijl het Woonindustrie team (foto 2) vlees bereidde, werd onder de belangstelling van vele exposanten (foto 6) uiteraard tijd ingeruimd om Anne-Marie Burger (foto 1) te bedanken. Namens de exposanten gebeurde dat door 'Ome Jan' Westland van Ojee Design (foto 3).

Ook zelf memoreerde Anne-Marie (foto 4) dat ze in de acht jaar dat ze er heeft gewerkt, het showroomcentrum in Nieuwegein vooral door hele moeilijke tijden heen heeft weten te loodsen, maar daar vooral toch veel plezier aan heeft beleefd, zeker ook aan de samenwerking met commercieel manager Jan Hogenkamp.

Ook Edwin Loeff (foto 5), een van nieuwe eigenaren van De Woonindustrie, bedankte Anne-Marie Burger voor haar inspanningen en het leggen van de basis om het centrum verder uit te kunnen uitbouwen tot een een ontmoetingsplaats voor persoonlijke contacten.

Na het zomerreces zal De Woonindustrie vanaf maandag 4 september weer geheel geopend zijn en zal de Vakbeurs van 10-13 september worden gehouden. In de tussentijd is het gebouw op de maandagen (of op afspraak) wel open maar is niet iedere exposant aanwezig.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #bbq

Gerelateerd nieuws
NIeuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
Whisperwool alternatief voor PET
Huijser Meubel Agenturen is vanaf september in Nederland de exclusieve vertegenwoordiger van Whisperwool, het Oostenrijkse merk dat akoestische oplossingen ontwikkelt van 100% schapenwol.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder
Nieuwe directeur Schramm
Elmar Duffner wordt algemeen directeur bij Schramm fabrikant van bedden en slaapsystemen. Hij zal zich onder andere richten op een nauwere samenwerking met het moederbedrijf Flex Bedding Group.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden