Afscheid-BBQ Woonindustrie

Dinsdag 04 juli 2017

Gisteren (3 juli) was de traditionele barbecue vóór het zomerreces van De Woonindustrie ook het afscheid van Anne-Marie Burger en de kennismaking met de nieuwe eigenaar.
Afscheid-BBQ Woonindustrie
Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie Afscheid-BBQ Woonindustrie

Terwijl het Woonindustrie team (foto 2) vlees bereidde, werd onder de belangstelling van vele exposanten (foto 6) uiteraard tijd ingeruimd om Anne-Marie Burger (foto 1) te bedanken. Namens de exposanten gebeurde dat door 'Ome Jan' Westland van Ojee Design (foto 3).

Ook zelf memoreerde Anne-Marie (foto 4) dat ze in de acht jaar dat ze er heeft gewerkt, het showroomcentrum in Nieuwegein vooral door hele moeilijke tijden heen heeft weten te loodsen, maar daar vooral toch veel plezier aan heeft beleefd, zeker ook aan de samenwerking met commercieel manager Jan Hogenkamp.

Ook Edwin Loeff (foto 5), een van nieuwe eigenaren van De Woonindustrie, bedankte Anne-Marie Burger voor haar inspanningen en het leggen van de basis om het centrum verder uit te kunnen uitbouwen tot een een ontmoetingsplaats voor persoonlijke contacten.

Na het zomerreces zal De Woonindustrie vanaf maandag 4 september weer geheel geopend zijn en zal de Vakbeurs van 10-13 september worden gehouden. In de tussentijd is het gebouw op de maandagen (of op afspraak) wel open maar is niet iedere exposant aanwezig.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #bbq

Gerelateerd nieuws
Idd cologne kiest opnieuw stad
Beurs en showrooms vormen samen één programma in Keulen. De editie van 2026 sluit opnieuw aan op Orgatec en richt zich op wonen, hospitality en design.
lees verder
Verschil maken met een patroon
Met de Moods-collectie laat Moduleo zien dat vloerdesign veel meer is dan een basis, het wordt een bepalend element in de totale ruimtebeleving.
lees verder
 
Roderick Vos ontwerpt City Sofa
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder
Grote investering Unilin Panels
Unilin plant een investering van meer dan € 100 miljoen in de spaanplatenfabriek van Unilin Panels in Oostrozebeke.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden