Ado is terug

Woensdag 10 januari 2018

Eindelijk duidelijkheid over de distributierechten van de Ado Goldkante-collectie: vanaf januari 2018 zal deze weer beschikbaar zijn in Nederland via Zimmer+Rohde. Ado zal tevens deelnemen aan Intirio.
Ado is terug

Op 1 januari 2013 heeft Zimmer + Rohde het gordijnstoffenlabel 'Ado Goldkante' met alle wereldwijde distributierechten aangekocht. Sindsdien is er onder meer een nieuw logo en nieuwe website en socialmediakanalen gekomen. Ado biedt een creatieve en gevarieerde collectie in het gematigde prijssegment.

De collectie is vanaf januari 2018 weer beschikbaar in Nederland, nadat het jarenlang durende geschil over distributierechten met de firma Artex in Nederland eindelijk is opgelost. Erik van Noord (40) is hiervoor nu als sales manager aangenomen.

Ado Goldkante zal tevens deelnemen aan Intirio Gent van 28-31 januari 2018.

 



Links

www.ado-goldkante.de
www.intirio.be
www.zimmer-rohde.com
www.zr-infinity.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, hospitality, raamdecoratie, stof, raambekleding, gordijn, zonwering, meubelstof, bekleding, meubelbekleding, stoffeer, stoffering, stoffeerder, raam, venster, raamdecoratie, interieurbekleding, weefstof, confectie, gordijnstof, interieurstof, drukstof, verduister, verduisterend, woonaccessoire, kussen, #ZimmerRohde, #Ado

Gerelateerd nieuws
Vriesco lanceert Curtain Zones
Royal Vriesco heeft een vernieuwde project merkidentiteit gepresenteerd en gelijktijdig Curtain Zones geďntroduceerd: een modulair systeem voor het flexibel indelen van professionele interieurs.
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden