Aanval op gevestigde orde dekbedmode

Woensdag 13 juni 2018

Opvallende berichten van de laatste tijd van bedrijven die stellen dat de markt in dekbedovertrekken verdeeld wordt door een aantal exorbitant rijke families die de prijzen hoog houden.
Aanval op gevestigde orde dekbedmode

Een kleine twee weken publiceerde Quote een verhaal over de nummer 99 uit hun lijst van jonge miljonairs. Daarin stelt Niels Verwij van Dekbed-discounter.nl - waarschijnlijk wel bekend van onder meer de vele TV-reclames - dat hij eenpersoonsdekbedden aanvankelijk aanbood voor € 9,95 per stuk, maar na het beklag van deze families de prijs zelfs verlaagde naar € 4,95 per stuk.

In het Algemeen Dagblad van 13 juni stelt Jorien Huigen in een paginagroot artikel onder de kop "Beddengoed wel tien keer over de kop" dat ze twee jaar geleden is gestart met Joarz. Daar verkoopt ze beddengoed mee. Rechtstreeks via een webshop, maar ook via enkele beddenspeciaalzaken en Hudson's Bay.
Zij stelt bij de start tevergeefs bij grotere beddenwinkels te hebben aangeklopt met de vraag of ze ook haar merk wilden verkopen. Maar daar was volgens haar geen plaats voor, want alle tientallen merken kwamen van één leverancier en er was afgesproken dat daar geen ander label bij mocht liggen.

Joarz stelt overigens dat een prijs van € 20,00 voor een kwalitatief goed dekbedovetrek, gemaakt onder goede milieu- en arbeidsomstandigheden, niet mogelijk is. Haar producten worden daarom verkocht vanaf € 60,00 per stuk. Niet duidelijk is waarom deze kop van het artikel in het AD is gekozen, tenslotte zijn overtrekken van € 600 uitzonderlijk.

 



Links

www.dekbed-discounter.nl
www.hudsonsbay.nl
www.joarz.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, #dekbeddiscounter, #joarz, #hudsonsbay

Gerelateerd nieuws
Goud voor Revor Group
Revor Group heeft een gouden Ecovadis-medaille behaald. De Belgische producent van boxsprings en matrassen sluit zich bovendien aan bij de Vlaamse Green Deal Waardeketens.
lees verder
Groei recycling droge matrassen
De recycling van matrassen in Nederland nadert de landelijke doelstelling van 75%: in het afgelopen jaar is stijging naar 73% opgelopen.
lees verder
Nieuwe indeling MBB 2026
Meubelbeurs Brussel (MBB) krijgt dit jaar een vernieuwde indeling. Verschillende vertrouwde beurssegmenten veranderen van naam en krijgen een duidelijkere positionering.
lees verder
 
Vertrouwen centraal op Heimtextil
lees verder
Hospitality modellen Keijser&Co
Keijser&Co heeft zijn meubelcollectie uitgebreid met meer dan 70 nieuwe hospitality modellen en een compleet slaapkamerconcept geïntroduceerd. Beide collecties werden tijdens Hospitality Expo in Grave gepresenteerd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden