80ste Meubelbeurs Brussel

Woensdag 05 juli 2017

Het najaar brengt een jubileum: de 80ste beurseditie van de Meubelbeurs Brussel! Dat wordt gevierd met onder meer een nieuw logo.
80ste Meubelbeurs Brussel

De Meubelbeurs Brussel 2017 wordt een speciale, maar vooral ook een feestelijke editie. De Meubelbeurs Brussel bestaat dit jaar immers 80 jaar en is daarmee de oudste meubelbeurs van Europa. Het resultaat van hard werken, innoveren en meegaan met de tijd, zo stelt de organisatie.

Een mooi moment dat te visualiseren via een gloednieuw logo en dito huisstijl. Het geeft blijk van het dynamisme en enthousiasme dat de Meubelbeurs Brussel aan de dag legt om verder door te groeien als belangrijk trefpunt in de sector en binnen Europa. De komende beurs, van 5 tot 8 november 2017, is inmiddels al voor meer dan 80% volgeboekt. De openingstijden zijn iets gewijzigd: van zondag tot dinsdag van 9 tot 19 uur, op woensdag tot 18 uur.

 



Links

www.meubelbeurs.be/?lang=nl
www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, jubileum, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Officiële opening Tica Projects
Op maandag 2 februari 2026 opent de nieuwe vestiging van Tica de deuren in Venlo: Tica Projects richt zich op interieurprofessionals, projectinrichters en hospitality-ondernemers.
lees verder
 
Vliegende meubelmakers
lees verder
Nederland op Spoga+gafa 2026
De Nederlandse outdoorbranche is in 2026 nadrukkelijk aanwezig op spoga+gafa in Keulen. Brancheorganisatie DOFAS (Dutch Outdoor Furnishing Association) ondersteunt de beurs opnieuw en ziet bij haar leden brede belangstelling voor deelname.
lees verder
Valentijnsnacht in woonboulevard
Op Valentijnsdag gebeurt er iets bijzonders in Woonmall Alexandrium in Rotterdam: vier stellen blijven er een nacht slapen.
lees verder
Dynamiek in Eindhoven
Afgelopen week is het event Design Destination 2026 gehouden. Deze beurs in Eindhoven beoogt ontmoeting en vernieuwing te stimuleren en te presenteren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden